Hlavné menu
Produkty v košíku

Lampy

Nočné LED svetlo do detskej izbičky Dinosaurus Nočné LED svetlo do detskej izbičky Dinosaurus
Nové
Značka: Sass & Belle
Toto nočné svetielko má tvar úžasného dinosaura T-rexu a je vynikajúcim spoločníkom pre každého malého milovníka dinosaurov.Postavte T-Rexa na poličku alebo okno a vnesiete do detskej izbičky čarovnú atmosféru. Podporí detskú fantáziu. Veľmi podarené spracovanie. LED lampička má v sebe zabudovaný ča..
15,90€
Nočné LED svetlo do detskej izbičky Zajac Nočné LED svetlo do detskej izbičky Zajac
TOP
Značka: Rex London
Ľúbezná tvárička čarovného zajačika je tým pravým doplnkom do detskej izbičky. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájdete tlačidlo, ktorým medved..
12,90€
Nočné LED svetielko do detskej izbičky Mesiac spln Nočné LED svetielko do detskej izbičky Mesiac spln
Nové
Značka: Rex London
Vytvorte príjemnú atmosféru pri zaspávaní vášho dieťatka pomocou krásneho svetielka v tvare mesiaca. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájd..
9,90€
Značka: ostatné
Z každého mráčika nemusí vždy pršať. Čarovná nástenná dekorácia rozsvieti aj vašu detskú izbičku alebo spálňu. Mráčik je vyrobený z kovu a predná strana je vyplnená šestnástimi svietiacimi bodmi. Vzadu nájdete priestor pre vloženie 2 ks tužkových batérií (nie sú súčasťou výrobku). Rozsvietite jedným..
17,19€
Nočné LED svetielko do detskej izby mráčik Nočné LED svetielko do detskej izby mráčik
Nové
Značka: Rex London
Potešte svojho nezbedníka krásnym svetielkom v tvare roztomilého mráčika. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájdete tlačidlo, ktorým raketu..
11,90€
Nočné LED svetlo do detskej izbičky mačička Caticorn Nočné LED svetlo do detskej izbičky mačička Caticorn
-37 %
Značka: Sass & Belle
Roztomilá mačička Caticorn nádherné nočné svetielko sa stane nepostrádateľným doplnkom detskej izbičky. Pretože je ľahké a skladné, vojde sa aj do každého cestovného batôžka. LED svetielko po rozsvietení tlmene svieti príjemným a teplým svetlom. Je na 3 ks batérie typu LR44 (súčasťou výrobku) a zap..
10,90€ 17,19€
Nočné LED svetlo do detskej izbičky Hviezda Nočné LED svetlo do detskej izbičky Hviezda
TOP
Značka: Sass & Belle
Zavrite oči a nechajte si zdať krásne sny. Zaspávanie s týmto LED svetielkom v tvare hviezdičky bude hračka. Po zapnutí jemne svieti teplým žltým svetlom. Zdroj zaisťujú 3 ks batérie typu LR44 (súčasťou výrobku) a svetielko zapnete jednoducho malým tlačidlom na spodnej strane. Ľahká plastová konštru..
15,90€
Značka: ostatné
Netradične spracovaná stolná lampička v tvare domčeka vhodná ako náladové osvetlenie aj štýlový bytový doplnok. Lampa je vyrobená z porcelánu s vysoko lesklou glazúrou, ktorá jej prepožičiava elegantný vzhľad. Celé telo lampy je posiate rôzne veľkými otvormi v tvare hviezdičiek, skrz ktoré preniká t..
20,50€
Značka: Sass & Belle
Kto by nemiloval roztomilé šteniatko pudlíka! Pozvite ho spoločne so svojou ratolesťou do detskej izbičky, kde vám vykúzli magickú atmosféru pri čítaní obľúbených večerných rozprávok. LED svetielko po rozsvietení tlmene svieti príjemným a teplým svetlom. Je na 3 ks batérie typu LR44 (súčasťou výrob..
17,19€
Značka: ostatné
Dodajte svojmu domovu moderný štýl! Nádherné stropné svietidlo s kovovým klobúkom bude dominantou každej miestnosti. Použiť ho môžete v jedálni i nad konferenčný stôl. Skvele bude vyzerať niekoľko lustrov vedľa seba v rôznych dĺžkach. Svetlo nie je príliš ťažké, napriek tomu pôsobí robustným a elega..
124,99€
Kovová lampa s tromi svietidlami Elena - 60 cm Kovová lampa s tromi svietidlami Elena - 60 cm
-45 %
Značka: ostatné
Elegantná a nadčasová stolná lampa s tromi svietidlami. Lampa je tvorená pevným dreveným podstavcom, z ktorého vychádzajú tri kovové lampičky s textilnými tienidlami. Lampa je opatrená prívodnou šnúrou s klasickým vypínačom. Jednotlivé hlavy lampy sú napevno pripevnené k podstavcu. Podstavec je vyr..
53,79€ 97,80€
Nočné LED svetlo do detskej izbičky Líška Nočné LED svetlo do detskej izbičky Líška
TOP
Značka: Sass & Belle
Nočné svetielko v tvare roztomilej líšky podporí pokojné zaspávanie vášho dieťatka a stane sa nepostrádateľným doplnkom pri večernom rozprávaní kúzelných rozprávok. Podporí fantáziu detí i vás samotných. LED svetielko po rozsvietení tlmene svieti príjemným a teplým svetlom. Je na 3 ks batérie t..
14,90€
Zobrazé 1 do 12 z 29 (3 strán)