Hlavné menu
Produkty v košíku

Lampy

Značka: Sass & Belle
Kto by nemiloval roztomilé šteniatko pudlíka! Pozvite ho spoločne so svojou ratolesťou do detskej izbičky, kde vám vykúzli magickú atmosféru pri čítaní obľúbených večerných rozprávok. LED svetielko po rozsvietení tlmene svieti príjemným a teplým svetlom. Je na 3 ks batérie typu LR44 (súčasťou výrob..
17,19€
Závesné sklenené svietidlo - 35 cm Závesné sklenené svietidlo - 35 cm
-29 %
Značka: ostatné
Štýlové stropné svietidlo v jednoduchom a pritom elegantnom dizajne. Luster v tvare gule je vyrobený zo skla v čiernom zafarbení, ktoré vytvára dymový efekt. Luster dobre prepúšťa svetlo. Veľmi precízne spracovanie. Svietidlo je vhodné do obývacej izby, kuchyne, jedálne, spálne a pod. Svietidlo..
61,59€ 86,75€
Značka: ostatné
S touto LED svetelnou reťazou môžete doslova čarovať. Na reťazi sú pravidelne rozmiestnené papierové guľôčky, celkom 10 ks, pripomínajúce lampióny. V každej z nich je zasadené jedno svetielko, a tak sa po pripojení do siete nádherne rozsvieti. Reťaz môžete namotať na čelo postele, spustiť zo stropu ..
17,19€
Značka: ostatné
Ľúbezná tvárička čarovného zajačika je tým pravým doplnkom do detskej izbičky. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájdete tlačidlo, ktorým medved..
14,90€
Značka: ostatné
Kúzelná vianočná dekorácia, ktorá nesmie vo vašej tohtoročnej výzdobe chýbať! Hviezda na zavesenie je vyrobená z drôtiku, na ktorom je umiestnený LED svietiaci reťaz s 30 žiarovkami. Hviezda je ďalej omotaná zlatistým pásikom, ktorý sa krásne trblieta.Hviezdu zavesíte na zvolené miesto pomocou ..
16,59€
Kovová lampa s tromi svietidlami Elena - 60 cm Kovová lampa s tromi svietidlami Elena - 60 cm
-45 %
Značka: ostatné
Elegantná a nadčasová stolná lampa s tromi svietidlami. Lampa je tvorená pevným dreveným podstavcom, z ktorého vychádzajú tri kovové lampičky s textilnými tienidlami. Lampa je opatrená prívodnou šnúrou s klasickým vypínačom. Jednotlivé hlavy lampy sú napevno pripevnené k podstavcu. Podstavec je vyr..
53,79€ 97,80€
Značka: ostatné
Z každého mráčika nemusí vždy pršať. Čarovná nástenná dekorácia rozsvieti aj vašu detskú izbičku alebo spálňu. Mráčik je vyrobený z kovu a predná strana je vyplnená šestnástimi svietiacimi bodmi. Vzadu nájdete priestor pre vloženie 2 ks tužkových batérií (nie sú súčasťou výrobku). Rozsvietite jedným..
17,19€
Značka: ostatné
Elegantná stolná lampička vhodná na čítanie aj pre voľné postavenie na poličku. Tienidlo lampy je vyrobené zo silnej látky, noha z keramiky. Veľmi kvalitné spracovanie, lampa je stabilná. Telo nohy je navyše zdobené nápaditým nápisom natlačeným na korkovom podklade. Jednoduchá, a napriek tomu n..
29,69€
Značka: ostatné
S týmto LED svetelným reťazou môžete doslova čarovať. Na reťazi sú pravidelne rozmiestnené papierové guľôčky, celkom 10 ks, pripomínajúce lampióny. V každej z nich je zasadené jedno svetielko, a tak sa po pripojení do siete nádherne rozsvieti. Reťaz môžete namotať na čelo postele, spustiť zo stropu ..
17,19€
Značka: ostatné
Moderná stolová lampa s betónovým podstavcom vynikne ako praktická dekorácia v obývačke aj akejkoľvek inej miestnosti. Podstavec je veľmi ťažký, robustný a stabilný. Jeho povrch zdobí zvislá reliéfna vzorka a šedú farbu doplňuje ľahká biela patina. Tienidlo je vyrobené z veľmi pevnej látky v tmavo š..
58,69€
Značka: ostatné
Dodajte svojmu domovu moderný štýl! Nádherné stropné svietidlo s kovovým klobúkom bude dominantou každej miestnosti. Použiť ho môžete v jedálni i nad konferenčný stôl. Skvele bude vyzerať niekoľko lustrov vedľa seba v rôznych dĺžkach. Svetlo nie je príliš ťažké, napriek tomu pôsobí robustným a elega..
124,99€
Nočné LED svetlo do detskej izbičky Mačička Nočné LED svetlo do detskej izbičky Mačička
-8 %
Značka: Sass & Belle
Nenechajte svoje deti báť sa pred spaním. Toto parádne nočné svetlo zaženie všetky strašidlá a privolá len tie najkrajšie sny. Svetielko pripomína hlavu šedej mačičky a po rozsvietení tlmene svieti príjemným a teplým svetlom. Je na 3 ks batérie typu LR44 (súčasťou výrobku) a zapnete ho jednoducho ma..
15,90€ 17,19€
Zobrazé 1 do 12 z 27 (3 strán)