Hlavné menu
Produkty v košíku

Misy a misky

Porcelánová miska s hviezdami 500 ml - ružová Porcelánová miska s hviezdami 500 ml - ružová
-53 %
Značka: ostatné
Milujete hviezdičky na čomkoľvek? Potom by vám v zbierke nemala chýbať táto porcelánová miska. Hodí sa pri každých raňajkách a vďaka objemu 500 ml tiež napríklad na obedňajšiu polievku. Miska má čisto biely podklad s motívom ružových hviezdičiek, ktoré nájdete na vnútornej i vonkajšej strane. Ľahko ..
4,69€ 9,98€
Porcelánová miska Light blue stars 400 ml Porcelánová miska Light blue stars 400 ml
-30 %
Značka: Krasilnikoff
Veľká porcelánová miska v blankytne modrej farbe zdobená motívom bielych hviezdičiek. Miska je veľmi kvalitne spracovaná a poslúži na ranné müsli, popoludňajšiu polievku i večerný šalát. Zobať z nej môžete najrôznejšie keksy, alebo ju použiť ako dekoráciu a podložku pre ďalšiu výzdobu. Miska je ruč..
7,19€ 10,27€
Značka: Isabelle Rose
Nádherná zapekacia misa s ušami a pokrievkou. Hodí sa na zapekanie slaných i sladkých dobrôt, môžete v nej tiež nakladať mäso alebo nechať odpočinúť čerstvo vypražené rezne. Je vyrobená zo silnej a odolnej keramiky, veľmi kvalitne a poctivo spracovaná. Vonkajšia časť misy je svetlo ružová s motívom ..
14,90€
Značka: Isabelle Rose
Vyskúšajte túto prekrásnu formu s uškami, ktorá sa hodí na sladké i slané pečenie. Je vyrobená z kvalitnej a silnej keramiky, vonkajšia časť je hnedá v odtieni cappuccino s motívom veľkých bielych bodiek, vo vnútri je forma čisto biela. Steny sú ľahko skosené, takže výsledný múčnik môžete vyklopiť a..
5,99€
Porcelánová miska Pink stripes 600 ml Porcelánová miska Pink stripes 600 ml
-32 %
Značka: Krasilnikoff
Kvalitná porcelánová miska s veľkorysým objemom 600 ml. Podklad misky je biely s motívom púdrovo ružových a bielych prúžkov. Vnútorný priestor misky je čisto biely s motívom ružovej hviezdičky. Miska je ručne spracovaná, preto sa môžu vyskytnúť drobné nerovnosti vo farbe, ktoré však nie sú chybou, ..
7,19€ 10,57€
Značka: ostatné
Smaltované veci majú nádych starých čias a navyše sú zárukou kvality. Tento veľký cedník s ušami je nielen praktickým pomocníkom v kuchyni, ale bude slúžiť ako štýlová dekorácia vo vidieckom štýle. Je veľmi precízne spracovaný, má smotanovo bielu farbu s kovovými detailmi v striebornej farbe. Lepši..
11,99€
Značka: Isabelle Rose
Nádherná zapekacia misa s ušami, v ktorej vykúzlite najrôznejšie dobroty. Hodí sa na zapekanie slaných pokrmov aj na pečenie múčnikov. Svojim podlhovastým tvarom je veľmi vhodná na pečenie sekanej, rolády a iných pokrmov podobného tvaru. Je vyrobená zo silnej a odolnej keramiky, veľmi kvalitne a poc..
25,79€
Značka: Krasilnikoff
Nádherná porcelánová miska s nápisom "Love is all you need" (Láska je všetko, čo potrebuješ) vám vyčarí úsmev na tvári. Ružový podklad s bielymi bodkami z nej vytvára roztomilý kúsok pre stolovanie a chutiť vám z nej budú raňajky, obed aj večera. Skvele sa hodí ako originálny darček. Miska má vytvar..
8,59€
Značka: Chic Antique
Veľká smaltovaná miska s ozdobným nápisom, na Vás dýchne dobou z letných prázdnin u babičky. Skvele sa hodí na práve natrhané čerešne, jahody, či iné ovocie. Miska je veľmi kvalitne spracovaná, má zosilnený okraj lemovaný čiernou farbou a na prednej strane ozdobný ornament. Štýlový doplnok v provenc..
9,99€
Keramická zapekacia miska s ušami 9 cm červená Keramická zapekacia miska s ušami 9 cm červená
TOP
Značka: Isabelle Rose
Vyskúšajte túto prekrásnu formu s uškami, ktorá sa hodí na sladké i slané pečenie. Je vyrobená z kvalitnej a silnej keramiky, vonkajšia časť je sýto červená s motívom veľkých bielych bodiek, vo vnútri je forma čisto biela. Steny sú ľahko skosené, takže výsledný múčnik môžete vyklopiť ako bábovku a ď..
5,99€
Porcelánová miska Pink dots 600 ml Porcelánová miska Pink dots 600 ml
-32 %
Značka: Krasilnikoff
Kvalitná porcelánová miska s veľkorysým objemom 600 ml. Podklad misky je púdrovo ružový s motívom bielych bodiek. Vnútorný priestor misky je čisto biely s motívom ružovej hviezdičky. Miska je ručne spracovaná, preto sa môžu vyskytnúť drobné nerovnosti vo farbe, ktoré však nie sú chybou, naopak, dáv..
7,19€ 10,57€
Značka: Isabelle Rose
Naozaj veľká zapekacia misa s ušami, v ktorej vykúzlite najrôznejšie dobroty. Hodí sa na zapekanie slaných pokrmov aj k pečeniu múčnikov. Je vyrobená zo silnej a odolnej keramiky, veľmi kvalitne a poctivo spracovaná. Vonkajšia časť misy je hnedá v odtieni cappuccino s motívom veľkých bielych bodiek,..
25,69€
Zobrazé 1 do 12 z 51 (5 strán)