Hlavné menu
Produkty v košíku

Purlov

Značka: Purlov
Ochranná podložka na autosedačky chráni čalúnenie auta pred znečistením alebo poškodením zvieratami alebo špinavými predmetmi. Zmestí sa na zadné sedadlá alebo do kufra. Je dokonale prispôsobený. PRAKTICKÉ - pomáha udržiavať sedadlá čisté a svieže. Zvieratko vďaka podložke nezanechá chlpy ani neč..
7,28 €
Cena bez DPH:6,07 €
Značka: Purlov
Autopoťah je riešením, ktoré Vám umožní rýchlo a jednoducho prepraviť Vášho psa alebo mačku na akékoľvek miesto, bez rizika zašpinenia interiéru vozidla. Vodeodolné a protišmykové - Povrchová úprava poťahu neprepúšťa vodu, čo nielenže chráni čalúnenie auta pred nečistotami a vlhkosťou, ale tiež v..
18,99 €
Cena bez DPH:15,83 €
Značka: Purlov
Ak je váš miláčik v strese z návštevy veterinára, kúpania či fénovania, nerád sa češe, alebo je možno len vyberavý, máme pre neho skvelú podložku. Silikónová podložka s výstupkami na olizovanie lahodného jedla, paštéty, pasty alebo iného vlastného zloženia vám spríjemní chvíle, uvoľní a povzbudí zmy..
4,79 €
Cena bez DPH:3,99 €
Značka: Purlov
Beztlakový - prezentovaný postroj pre psa je beztlakovým doplnkom, ktorý zaisťuje najvyšší komfort a bezpečnosť pri prechádzkach. Vďaka nim sa bude váš miláčik cítiť ľahko, príjemne a pohodlne - postroj nestláča hrudník a hrdlo.  Vysoká kvalita - pevné beztlakové postroje s prídavnou rukoväťou sú..
4,40 €
Cena bez DPH:3,67 €
Značka: Purlov
Vonná podložka je zábavou pre každé stopovacie zviera. Vonná podložka dostupná v našej ponuke je perfektným darčekom, ktorý si zamiluje každý psík. Čuch domáceho maznáčika hrá veľmi dôležitú úlohu, pretože okrem iného prostredníctvom tohto zmyslu zviera objavuje svet okolo seba. Podložka ľahko povzb..
14,70 €
Cena bez DPH:12,25 €
Značka: Purlov
Praktická sada psích misiek poskytne vášmu štvornohému priateľovi oddelené miesto na jedenie a miesto na čistú vodu. Sada psích misiek na silikónovom podklade vám uľahčí kŕmenie a navyše bude pôsobiť estetickejšie. DVOJITÁ - ide o praktickú súpravu, ktorá obsahuje až dve misky, takže do nich môže..
10,60 €
Cena bez DPH:8,83 €
Značka: Purlov
EKOLOGICKÁ / OPÄTOVNE POUŽITEĽNÁ – podložka je šetrná k nášmu životnému prostrediu, pretože sa dá prať a opätovne použiť, čím sa výrazne znižuje množstvo odpadu. ODOLNÁ - vďaka viacvrstvovej konštrukcii je podložka veľmi savá a vodeodolná, zároveň mäkká a pohodlná pre zviera. Vodotesná vrstva nav..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Purlov
Hygienické podložky sú spoľahlivé a ideálne pre výcvik zvierat. Sú univerzálne, takže užitočné budú pre šteniatka aj starších, chorých psov. Hygienické podložky je možné použiť nielen pre psov, ale aj mačky a ďalšie zvieratká.  Sada obsahuje rolovacie tašky na zvieracie exkrementy. V súprave sú 2..
18,80 €
Cena bez DPH:15,67 €
Značka: Purlov
UNIVERZÁLNE - hygienické vložky sú spoľahlivé a ideálne pre výcvik zvierat. Sú užitočné pre šteniatka aj starších, chorých psov. Hygienické vložky je možné použiť nielen pre psov, ale aj mačky a ďalšie zvieratká.  TAŠKY - sada obsahuje rolovacie tašky. V súprave sú 2 rolky. Každá rolka obsahuje 1..
9,92 €
Cena bez DPH:8,27 €
Značka: Purlov
Zažeňte nudu a doprajte svojmu miláčikovi inteligentnú zábavu v podobe logickej hry.Spoznajte túto fascinujúcu edukatívnu hračku pre psov. Stupeň obtiažnosti je vhodný pre všetkých psov bez ohľadu na vek, veľkosť alebo plemeno. HÁDANKA PRE PSOV - vďaka tejto hre si váš štvornohý kamarát rozvinie ..
9,70 €
Cena bez DPH:8,08 €
Značka: Purlov
SVIETIACI - obojok pre psa je vybavený LED diódou, ktorá vyžaruje svetlo po celej dĺžke obojku a umožňuje spozorovať psa na diaľku v tme. Jeho cieľom je zvýšiť bezpečnosť pri chôdzi po zotmení alebo v podmienkach s obmedzenou viditeľnosťou .  BATÉRIA - obojok je vybavený batériou, ktorú je možné ..
3,20 €
Cena bez DPH:2,67 €
Značka: Purlov
Opätovne použiteľný valček na čistenie odevov je skvelým riešením pre majiteľov domácich zvierat. Domáci maznáčikovia, ktorí všade nechávajú chlpy, môže byť nepríjemné, najmä keď plánujeme odísť z domu alebo navštíviť hostí. Valček na oblečenie je však riešením, ktoré vám umožní rýchlo sa vysporiada..
2,98 €
Cena bez DPH:2,48 €
Značka: Purlov
Zvýšené okraje poskytujú oporu pre hlavu a chrbticu vášho miláčika. Domáce zviera je počas spánku správne podopreté. Umelá, mäkká kožušina zaručí zvieratku pocit bezpečia, relaxu a pohodlia. PRAŤ V PRAČKE - toto útulné hniezdo pre domácich miláčikov, ktoré sa ľahko čistí, možno prať v práčke. Dlh..
10,39 €
Cena bez DPH:8,66 €
Značka: Purlov
ODOLNÝ MATERIÁL – materiál je odolný voči poškriabaniu a roztrhnutiu. Domček je vyrobený z krátkeho plyšu, ktorý mačke pri odpočinku dodáva mäkkosť, teplo a relax.  JEDNODUCHÉ UDRŽIAVANIE V ČISTOTE - pelech ľahko sa čistí, stačí utrieť vlhkou handričkou. Po silnom znečistení ho môžete prať v práč..
13,60 €
Cena bez DPH:11,33 €
Značka: Purlov
BEZPEČNÉ PRE ZVIERATÁ - taška pre psa/mačku/králika je doplnok vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je bezpečný pre zvieratá. Pohodlný dizajn navyše zaisťuje úplný komfort pri preprave zvieraťa.  DOBRE ODVETRANÁ - transportná taška má veľké vetranie aj z vrchnej strany, čo umožňuje prepravované..
11,29 €
Cena bez DPH:9,41 €
Značka: Purlov
BEZPEČNÉ PRE ZVIERATÁ - nosič je pohodlná taška na prenášanie psa, mačky alebo králika. Doplnok je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je bezpečný pre zvieratá. Pohodlná, vystužená konštrukcia navyše zaisťuje úplné pohodlie pre prepravované/prenášané zviera. Nosič je určený pre zvieratá s hmotnos..
13,39 €
Cena bez DPH:11,16 €
Značka: Purlov
Prepravná taška je príslušenstvo, ktoré sa nepochybne zíde každému majiteľovi domácich miláčikov – najmä psov a mačiek. Je celá vyrobená z materiálu, ktorý je pre zvieratá bezpečný, navyše jej konštrukcia zaisťuje pohodlie ako prepravovanému zvieraťu, tak aj majiteľovi, ktorý ju nesie. Maximálna ..
17,39 €
Cena bez DPH:14,49 €
Značka: Purlov
DĹŽKA - vodítko je dlhé 3 metre a je vyrobené z pevného polypropylénového lana. Priemer lana je do 12 mm. Vodítko je dostatočne dlhé na to, aby ste sa so psom mohli voľne prechádzať. Navyše môžete jeho dĺžku ľahko skrátiť omotaním lana okolo rukoväte.  PENOVÁ RÚČKA - rukoväť z mäkkého penového ma..
7,70 €
Cena bez DPH:6,42 €