Hlavné menu
Produkty v košíku

Soulima

 
Značka: Soulima
ZAPÍNANIE NA OBOJSTRANNÝ ZIPS + RÚČKA - kozmetická taštička sa zapína na zips z oboch strán, čo umožňuje rýchle a bezpečné otváranie a zatváranie. Puzdro má navyše rukoväť, ktorá uľahčuje prenášanie alebo držanie v ruke. OCHRANA - kozmetický kufrík je vyrobený z odolných materiálov, ktoré chránia..
11,03 €
Cena bez DPH:9,19 €
Značka: Soulima
Masážny vankúš má 2 masážne hlavy, každá z nich je vybavená 2 guľôčkami, ktoré sa otáčajú protismerne. Prístroj má dva typy režimov: masážny (guličky sa otáčajú odstredivo so zapnutou vyhrievacou lampou) a relaxačný (guličky sa otáčajú dostredivo). Okrem toho, že vankúš uvoľňuje svalové napätie, umo..
30,99 €
Cena bez DPH:25,83 €
Značka: Soulima
Krásna, rozkladacia toaletná taštička. Vyrobená z mäkkého, klzkého materiálu. Ideálna na všetku kozmetiku alebo iné doplnky. Vlastnosti: Veľmi praktická a univerzálna - vhodná pre ženy aj mužov Je vhodná na dlhšie cestovanie alebo výlety - je veľmi šikovná a priestranná, pojme všetky potr..
7,60 €
Cena bez DPH:6,33 €
Značka: Soulima
Kozmetická taška v tvare kufríka je praktickým a štýlovým riešením na skladovanie a prepravu kozmetiky, poskytuje ochranu, organizáciu a jednoduché použitie pri každodennej starostlivosti a rituáloch líčenia. Predstavuje špeciálny typ kozmetickej taštičky s neobvyklým tvarom, pripomínajúcim malý ..
14,17 €
Cena bez DPH:11,81 €
Značka: Soulima
3v1 - sada obsahuje 3 veľkosti kozmetických taštičiek: malú, strednú a veľkú. Sada týchto troch kozmetických taštičiek vám dáva možnosť správneho skladovania a jednoduchého prístupu k vašim kozmetickým produktom nielen počas cestovania. Hodia sa aj na cestu lietadlom, keď potrebujete mať veci v prie..
8,17 €
Cena bez DPH:6,81 €
Kadernícke nožnice 2 ks + príslušenstvo Kadernícke nožnice 2 ks + príslušenstvo
🔥 TOP -19 %
Značka: Soulima
Sada nožníc a príslušenstva je spoľahlivým doplnkom pri kaderníckych kúrach doma alebo v profesionálnom kaderníckom salóne. Celá sada má všetky prvky pre amatérske alebo profesionálne strihy. Obsahuje 7 prvkov – kadernícku pelerínu, ktorá ochráni vaše oblečenie pred zašpinením pri kaderníckych kú..
13,29 € 16,39 €
Cena bez DPH:11,08 €
Značka: Soulima
Kadernícke nožnice sú ľahké a ergonomické, čo vám poskytuje pohodlie pri dlhotrvajúcej práci. Ich správne profilované rukoväte umožňujú pevné uchopenie a presné manévrovanie. Navyše majú opierku na palec. Silíkonový nárazník - nožnice sú žiaduce mať silikónový nárazník, ktorý tlmí nárazy pri zatv..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Soulima
Plášť na strihanie vlasov je veľmi ľahký a jeho hladký povrch vám umožní jednoduché odstránenie odstrihnutých vlasov. Je ideálny do každého kaderníckeho salónu alebo na strihanie vlasov doma.  VODEODOLNÝ - plášť je celý vyrobený z nepremokavého materiálu - nemusíte sa báť, že sa oblečenie namočí/..
4,90 €
Cena bez DPH:4,08 €
Značka: Soulima
Pokožka chodidiel môže byť veľmi tvrdá a suchá, ale existuje účinné riešenie – elektrický pilník. Používanie zariadenia je jednoduché a efektívne. Zvoľte vhodnú hlavicu a rýchlosť a jemne odstráňte zrohovatenú epidermu. Pilník je účinný nástroj na rýchle a precízne obrusovanie odumretej kože, ktorý ..
16,99 €
Cena bez DPH:14,16 €
Značka: Soulima
  Profesionálne slučkové nástroje sú určené na prácu s čiernymi bodkami a inými nečistotami na tvári. Perfektné na odstránenie vyrážok aj na ťažko dostupných miestach.Účinné pri odstraňovaní čiernych bodiek, akné, pupienkov a rôznych chýb. Pri nadmernom používaní nedochádza k traumatizácii pokožky ..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €
Značka: Soulima
Multifunkčná sada náradia na pedikúru, ktorá účinne a bezbolestne odstraňuje odumretú kožu, a príslušenstvo na úpravu nechtov. Zanechá vám hladké a pekné nohy. 26 v 1 - sada obsahuje 26 prvkov vrátane: pilníkov, kefy, nožníc a mnohých ďalších doplnkov, všetko zabalené v estetickom puzdre. Univ..
10,97 €
Cena bez DPH:9,14 €
Značka: Soulima
Závesná kozmetická taštička sa bude skvele hodiť nielen na odkladanie kozmetiky doma, ale aj počas dovoleniek či služobných ciest.  11 vreciek poskytuje priestor na odkladanie a organizáciu kozmetiky a doplnkov, uľahčuje udržiavanie poriadku a rýchle nájdenie potrebných vecí. Kozmetická taštička ..
13,96 €
Cena bez DPH:11,63 €