Hlavné menu
Produkty v košíku

Taniere

Značka: Chic Antique
Kvalitná porcelánová misa z obľúbenej kolekcie Provence. Misu využijete na servírovanie krekrov, drobného ovocia či zeleniny, ale aj sladkostí alebo iných pochutín. Bude vyzerať skvelé na švédskom stole alebo pri oslave dôležitej udalosti s priateľmi. Využiť misku môžete aj na šperky a ďalšie drobno..
15,90€
Porcelánový tanier Provence - hlboký 21 cm Porcelánový tanier Provence - hlboký 21 cm
TOP
Značka: Chic Antique
Kvalitný porcelánový hlboký tanier so zdobením z obľúbenej kolekcie Provence. Tanier je vhodný na polievky či šaláty, na každodenné použitie i slávnostnému stolovanie. Uvedená cena platí pre 1 ks hlbokého taniera na fotografii.Riad je vhodný do umývačky riadu...
11,00€
Porcelánový tanier Be happy -20,5 cm Porcelánový tanier Be happy -20,5 cm
-64 %
Značka: Krasilnikoff
Štýlový dezertný tanier od dánskej značky Krasilnikoff skvele poslúži pre každé raňajky alebo desiatu. Má jemne zdvihnuté okraje lemované mentolovo zelenú linkou. Stolovanie Vám spríjemní anglický nápis Be happy. Tanier je vhodný do mikrovlnnej rúry aj do umývačky riadu. ..
4,69€ 13,03€
Značka: Isabelle Rose
Úžasný porcelánový tanier s retro dekorom bielych bodiek na sýto červenom podklade Vám spríjemní každé stolovanie. Svojou veľkosťou zodpovedá klasickému dezertnému tanieriku a hodí sa na servírovanie zákuska, malej desiaty alebo raňajok. Spodná plocha taniera je čisto biela. Riad je vhodný do mikrov..
9,79€
Značka: Isabelle Rose
Porcelánový tanier je nádherne spracovaný s motívom rozkvitnutých ruží. Takýto nádherný jedinečný dizajn taniera okúzli nejednu návštevu. Obzvlášť precízne spracovanie. Svojou veľkosťou zodpovedá klasickému dezertnému tanieriku a hodí sa na servírovanie zákuska, malej desiaty alebo raňajok..
11,90€
Porcelánový tanier Provence - plytký 27 cm Porcelánový tanier Provence - plytký 27 cm
TOP
Značka: Chic Antique
Základným kúskom každého jedálenského servisu je poriadny tanier. Plytký tanier z kolekcie Provence je ideálny na servírovanie hlavného chodu. Podávať z neho môžete aj akékoľvek ďalšie občerstvenie. Hoci je zhotovený v klasickej bielej farbe, pozornosť upúta jemným zdobením na okraji, ktorý je navyš..
12,29€
Porcelánový dezertný tanier "Celina" - 19 cm Porcelánový dezertný tanier "Celina" - 19 cm
-50 %
Značka: ostatné
Porcelánový dezertný tanier v jednoduchom prevedení, ktorý nájde všestranné uplatnenie pri slávnostnom i každodennom stolovaní. Tanier je veľmi kvalitne spracovaný, má hladké dno a okraj zdobený jemným rebrovaním. Uvedená cena platí pre 1 ks porcelánového dezertného taniera.Tanier je vhodný do mikr..
2,99€ 5,98€
Značka: Isabelle Rose
Úžasný porcelánový tanier s retro dekorom bielych bodiek na púdrovo ružovom podklade Vám spríjemní každé stolovanie. Svojou veľkosťou zodpovedá klasickému dezertnému tanieriku a hodí sa na servírovanie zákuska, malej desiaty alebo raňajok. Spodná plocha taniera je čisto biela. Riad je vhodný do mikr..
9,79€
Značka: Sass & Belle
Veselá bambusová súprava poteší každé dieťatko s nádherným motívom zvieratiek líšky, ježka a sovy.Súprava obsahuje tanier, misku, šálku, lyžičku a vidličku v nádherných odtieňoch. Bambusová súprava riadu je vyrobená z bambusových vlákien a ďalších prírodných materiálov. Neobsahuje ftaláty ani B..
15,90€
Značka: Sass & Belle
Pozvite skupinu prehistorických kamarátov na čaj s týmto úžasným bambusovým riadom. Bude vyzerať skvele na každej detskej párty a poteší vašich malých nezbedníkov. Súprava obsahuje tanier, misku, šálku, lyžičku a vidličku pokryté užasnými dinosaurami v nádherných odtieňoch. ..
15,90€
Značka: Sass & Belle
Veselá bambusová súprava poteší každé dieťatko s nádherným motívom zvieratiek safari. Súprava obsahuje tanier, misku, šálku, lyžičku a vidličku v nádherných odtieňoch. Bambusová súprava riadu je vyrobená z bambusových vlákien a ďalších prírodných materiálov. Neobsahuje ftaláty ani BPA a preto j..
16,90€
Značka: Chic Antique
Sada 3 ks porcelánových misiek z obľúbenej kolekcie Provence. Misky sú ideálne na servírovanie najrôznejších pokrmov od šalátov, cez polievky až po dezerty. Nájdu si svoje miesto pri slávnostnom i každodennom stolovaní. Jednoduchý dizajn s jemným zdobením zaručí nadčasovosť, misky vám budú robiť rad..
25,69€
Zobrazé 1 do 12 z 17 (2 strán)