Hlavné menu
Produkty v košíku

Xtrobb

 
Organizér do kufra auta - vodeodolný 55,5 cm Organizér do kufra auta - vodeodolný 55,5 cm
-15 %
Značka: Xtrobb
Organizér batožinového priestoru je užitočným doplnkom, ktorý vám pomôže udržať v batožinovom priestore poriadok a čistotu.  Kvalitná taška do kufra je vyrobená z pevného materiálu Oxford 1200D. Takáto taška je veľmi dobrý spôsob, ako mať veci prevážané v kufri prehľadne na jednom mieste. To v..
19,50 € 22,90 €
Cena bez DPH:16,25 €
Značka: Xtrobb
Organizér má 8 vreciek, ktoré vám pomôžu roztriediť a uložiť rôzne predmety. Ľahko umiestnite náradie, autodoplnky, detské hračky a mnoho ďalších vecí, ktoré potrebujete počas cestovania. Jednoduchá a rýchla inštalácia - organizér do auta je možné rýchlo namontovať na operadlo zadného sedadla. Ho..
14,13 €
Cena bez DPH:11,78 €
Značka: Xtrobb
Clona na čelné sklo auta je dokonalým riešením pre každého vodiča, ktorý chce chrániť interiér svojho auta pred nadmerným zahrievaním a škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Vďaka inovatívnemu dizajnu a vysoko kvalitným materiálom poskytuje účinnú ochranu a komfort používania.  Výnimočne jednod..
12,65 €
Cena bez DPH:10,54 €
Značka: Xtrobb
Perfektné riešenie, ktoré sa vám bude hodiť takmer v každom aute. Organizér na autosedačku vám umožní ľahko usporiadať najpotrebnejšie veci v aute a v prípade potreby k nim rýchlo získať prístup. Plstený organizér do auta sa jednoducho montuje - jeho hornú časť jednoducho pripevníte na spodnú čas..
4,99 €
Cena bez DPH:4,16 €
Značka: Xtrobb
Každý výlet s malým dieťaťom si vyžaduje neustály dohľad rodiča, najmä keď má dieťa niekoľko mesiacov. Zrkadielko umožňuje neustály pohľad na dieťa. Je vypuklé, čo poskytuje široký pozorovací uhol. Ak chceme zrkadlo odstrániť, nemusíme odstraňovať celú konštrukciu, stačí ho odpojiť. Zrkadlo má 4 ..
8,75 €
Cena bez DPH:7,29 €
Značka: Xtrobb
Organizér batožinového priestoru je užitočným doplnkom, ktorý vám pomôže udržať v batožinovom priestore poriadok a čistotu. Kvalitná taška do kufra je vyrobená z pevného materiálu Oxford 600. Takáto taška je veľmi dobrý spôsob, ako mať veci prevážané v kufri prehľadne na jednom mieste. To vám umožní..
20,44 €
Cena bez DPH:17,03 €
Značka: Xtrobb
Rotačný ventilátor do auta je dokonalým riešením pre vodičov, ktorí hľadajú dodatočný zdroj chladenia vo vozidle pre seba a spolujazdcov. Tento kompaktný a efektívny ventilátor bol navrhnutý tak, aby zaistil pohodlie pri cestovaní, najmä v horúcich dňoch.  Vďaka základni s klipom je možné ventilá..
15,99 €
Cena bez DPH:13,33 €