Hlavné menu
Produkty v košíku

Adventné vence Handmade

Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia na drevenom podklade v tvare hviezdy dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov zlatej, hnedej a krémovej farby.   Rozmery: šírka 33 cm Výška: 15 cm      ..
37,00 €
Cena bez DPH:30,83 €
Adventný veniec na zrkadlovom podnose - strieborný 25 cm Adventný veniec na zrkadlovom podnose - strieborný 25 cm
Nové
Značka: mespi
Luxusná adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov striebornej, zelenej a jemne ružovej farby.  Každá dekorácia je originálna. Zloženie: umelá čečina, vianočné gule, sviečky, jeleň, a ďalšie ozdoby. Rozmery: dĺžka 25 cm Upozornenia: Sviečky je možné vymen..
45,00 €
Cena bez DPH:37,50 €
Adventný veniec v boxe - strieborný Adventný veniec v boxe - strieborný
Nové
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl.  Adventný veniec v modernom prevedení je ladený do strieborno zelenej kombinácie.  Rozmery boxu: 16 x 16 cm, výška cca 30 cm Rozmery celej dekorácie s ozdobami: 28 cm Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. ..
55,00 €
Cena bez DPH:45,83 €
Luxusný adventný veniec s LED stromčekom, 30 cm Luxusný adventný veniec s LED stromčekom, 30 cm
Nové
Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov zlatej a zelenej farby. Dominantou dekorácie je veľký keramický biely koník. Každá dekorácia je originálna. Zloženie: mach, vianočné gule, zlaté stromčeky, keramický kôň, veľké hrubé sviečky a ďalšie ozdob..
64,00 €
Cena bez DPH:53,33 €
Adventný veniec - štóla bordová, 40 cm Adventný veniec - štóla bordová, 40 cm
Nové
Značka: mespi
Jedinečná adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do bordovej a stirebornej farby s krásnym sobom. Sviečky sú umiestnené na kovových podstavcoch, takže ich môžete jednoducho vymeniť za nové a aranžmán používať opakovane. Zloženie: drevený podnos, umelá čečina, plastov..
42,00 €
Cena bez DPH:35,00 €
Značka: mespi
Originálny adventný veniec rozžiari Vaše dvere. Je ladený do odtieňov zlatej farby. Spravte si elegantnú výzdobu v tradičných farbách. Zloženie: umelá čečina, plastové vianočné guľky, ďalšie ozdoby. Rozmery: 35 cm Každá dekorácia je jedinečná a originálna. Upozornenie: Cena je za 1 ks adventné..
45,00 €
Cena bez DPH:37,50 €
Adventný veniec s koníkom - červený 30 cm Adventný veniec s koníkom - červený 30 cm
Nové
Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov červenej a zlatej farby. Dominantou dekorácie je biely koník. Každá dekorácia je originálna. Zloženie: umelá čečina, vianočné gule, stromčeky, sviečky a ďalšie ozdoby. Rozmery: dĺžka 30 cm, výška stromček..
55,00 €
Cena bez DPH:45,83 €
Adventný veniec s lyžiarom 30 cm Adventný veniec s lyžiarom 30 cm
Nové
Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov zlatej a bielej farby. Dominantou dekorácie sú stromčeky a lyžiar. Každá dekorácia je originálna. Zloženie: mach, vianočné gule, stromčeky, keramický lyžiar, sviečky a ďalšie ozdoby. Rozmery: dĺžka 30 cm ..
42,00 €
Cena bez DPH:35,00 €
Adventný veniec - XL 45 cm, strieborný Adventný veniec - XL 45 cm, strieborný
Nové
Značka: mespi
Originálny adventný veniec rozžiari Vaše dvere. Je ladený do odtieňov striebornej a modrej farbe. Zloženie: umelá čečina, vianočné gule, ďalšie ozdoby. Rozmery: 45 cm      ..
45,00 €
Cena bez DPH:37,50 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Prevedená v trblietavej bielej a striebornej farbe.Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny.Veľkosť: 34 cm..
29,00 €
Cena bez DPH:24,17 €
Adventný veniec - XL 45 cm, zlatý Adventný veniec - XL 45 cm, zlatý
Nové
Značka: mespi
Originálny adventný veniec rozžiari Vaše dvere. Je ladený do odtieňov zlatej farby. Zloženie: umelá čečina, vianočné gule, ďalšie ozdoby. Rozmery: 45 cm      ..
45,00 €
Cena bez DPH:37,50 €
Luxusný adventný veniec Luskáčik na hojdacom koníku - hnedý - XL, 35 cm Luxusný adventný veniec Luskáčik na hojdacom koníku - hnedý - XL, 35 cm
Nové
Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov hnedej a zlatej farby. Dominantou dekorácie je veľký keramický biely koník. Každá dekorácia je originálna. Zloženie: mach, vianočné gule, zlaté stromčeky, keramický kôň, veľké hrubé sviečky a ďalšie ozdoby..
85,00 €
Cena bez DPH:70,83 €
Adventný veniec na drevenom podklade - strieborný 30 cm Adventný veniec na drevenom podklade - strieborný 30 cm
Nové
Značka: mespi
Adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov striebornej, zelenej a ružovej farby. Každá dekorácia je originálna. Zloženie: umelá čečina, vianočné gule, sviečky, vláčik a ďalšie ozdoby. Rozmery: dĺžka 30 cm Upozornenia: Sviečky je možné vymeniť.  Adventný ..
48,00 €
Cena bez DPH:40,00 €
Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov elegantnej bordovej farby. Dominantou dekorácie je jeleň v priehľadnej farbe. Každá dekorácia je originálna. Zloženie: umelá čečina, plastové vianočné gule, sviečky, šišky a ďalšie ozdoby. Rozmery: dĺžka ..
45,00 €
Cena bez DPH:37,50 €
Adventný veniec so sobom a LED stromčekom, zlatý  - 30 cm Adventný veniec so sobom a LED stromčekom, zlatý  - 30 cm
Nové
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Dominantou je krásny sklenený sob a veľký LED svietiaci stromček. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 30 cm      ..
52,00 €
Cena bez DPH:43,33 €
Adventný veniec s čírym sobom a LED stromčekom, strieborný  - 30 cm Adventný veniec s čírym sobom a LED stromčekom, strieborný  - 30 cm
Nové
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Dominantou je krásny číry sob a veľký LED svietiaci stromček. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 30 cm        ..
55,00 €
Cena bez DPH:45,83 €
Adventný veniec s LED stromčekom - zelený 25 cm Adventný veniec s LED stromčekom - zelený 25 cm
Nové
Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov smaragdovo zelenej farby. Dominantou dekorácie je svietaci stromček a hnedý koník.  Každá dekorácia je originálna. Zloženie: umelá čečina, vianočné gule, svietaci stromček, sviečky a ďalšie ozdoby. Rozmer..
54,00 €
Cena bez DPH:45,00 €
Adventný veniec s LED stromčekom - strieborný 30 cm Adventný veniec s LED stromčekom - strieborný 30 cm
Nové
Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov striebornej a smaragdovo zelenej farby. Dominantou dekorácie je svietaci stromček a číry jeleň. Každá dekorácia je originálna. Zloženie: umelá čečina, vianočné gule, strieborný stromček, sviečky a ďalšie o..
58,00 €
Cena bez DPH:48,33 €