Hlavné menu
Produkty v košíku

Adventné vence Handmade

Adventný veniec na drevenom podklade, bordový 25 cm Adventný veniec na drevenom podklade, bordový 25 cm
Nové
Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov elegantnej bordovej farby. Dominantou dekorácie je jeleň v priehľadnej farbe. Každá dekorácia je originálna. Zloženie: umelá čečina, plastové vianočné gule, sviečky, šišky a ďalšie ozdoby. Rozmery: dĺžka ..
48,00 €
Cena bez DPH:40,00 €
Adventný veniec s lyžiarom 20,5 cm Adventný veniec s lyžiarom 20,5 cm
Nové
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia na drevenom pláte dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov bielej, striebornej a zelenej farby. Sviečky sú umiestnené na kovových podstavcoch, takže ich môžete jednoducho vymeniť za nové a aranžmán používať opakovane. Zloženie: drevený podnos, um..
38,00 €
Cena bez DPH:31,67 €
Vianočný veniec na dvere - šedo tyrkysový 28 cm Vianočný veniec na dvere - šedo tyrkysový 28 cm
Nové
Značka: mespi
Originálny vianočný veniec na dvere s nápisom Veselé Vianoce, ktorý ich dokonale rozžiari.  Je tvorený v krásnych odtieňoch tyrkysovej, šedej, striebornej a bielej. Priemer: 28 cm    ..
33,00 €
Cena bez DPH:27,50 €
Adventný veniec na drevenom podklade, zelený 25 cm Adventný veniec na drevenom podklade, zelený 25 cm
Nové
Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov elegantnej zelenej farby. Dominantou dekorácie je jeleň v priehľadnej farbe. Každá dekorácia je originálna. Zloženie: umelá čečina, plastové vianočné gule, sviečky, šišky a ďalšie ozdoby. Rozmery: dĺžka 2..
54,00 €
Cena bez DPH:45,00 €
Luxusný adventný veniec na zrkadlovom podnose, 26 cm - strieborná Luxusný adventný veniec na zrkadlovom podnose, 26 cm - strieborná
Nové
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov bielej a striebornej farby. Sviečky sú umiestnené na kovových podstavcoch, takže ich môžete jednoducho vymeniť za nové a dekoráciu používať opakovane. Zloženie: umelá čečina, plastové vianočné gule, sviečk..
48,00 €
Cena bez DPH:40,00 €
Adventný veniec - štóla so stromčekom, šedo tyrkysová 39,5 cm Adventný veniec - štóla so stromčekom, šedo tyrkysová 39,5 cm
Nové
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia na drevenom podnose dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov šedej, tyrkysovej, bielej a striebornej farby. Sviečky sú umiestnené na kovových podstavcoch, takže ich môžete jednoducho vymeniť za nové a aranžmán používať opakovane. Zloženie: dreven..
52,00 €
Cena bez DPH:43,33 €
Adventný veniec, zlatý 35 cm Adventný veniec, zlatý 35 cm
Nové
Značka: mespi
Originálny adventný veniec rozžiari Vaše dvere. Je ladený do odtieňov zlatej farby. Spravte si elegantnú výzdobu v tradičných farbách. Zloženie: umelá čečina, plastové vianočné guľky, ďalšie ozdoby. Rozmery: 35 cm Každá dekorácia je jedinečná a originálna. Upozornenie: Cena je za 1 ks adventné..
45,00 €
Cena bez DPH:37,50 €
Značka: mespi
Romantická adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov elegantnej bielej farby.Dominantou dekorácie je jeleň v priehľadnej farbe. Každá dekorácia je originálna.Zloženie: umelá čečina, plastové vianočné gule, sviečky, šišky a ďalšie ozdoby.Rozmery: dĺžka 25..
52,00 €
Cena bez DPH:43,33 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl.  Je tvorená v krásnej sýtej červenej farbe. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny.Veľkosť debničky: 24 cm x 22 cm (d x š)Veľkosť celej dekorácie s ozdobami: 30 cm..
45,00 €
Cena bez DPH:37,50 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Prevedená v trblietavej bielej a striebornej farbe.Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny.Veľkosť: 34 cm..
29,00 €
Cena bez DPH:24,17 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov zelenej, bielej a striebornej farby.Zloženie: umelá čečina, mach, drevená doska, plastové vianočné guľky, sviečky, šišky a ďalšie ozdoby.Rozmery: 32,5 x 11,5 x 11 cm (d x v x š)..
29,00 €
Cena bez DPH:24,17 €
Vianočný veniec na dvere šiškový 33 cm Vianočný veniec na dvere šiškový 33 cm
Nové
Značka: mespi
Vianočný veniec na dvere z prírodného materiálu, ktorý ich dokonale rozžiari. Je zdobený šiškami, ružovými guľkami a ďalšími ozdobami. Priemer: 33 cm Farba: bielo ružová      ..
20,00 €
Cena bez DPH:16,67 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia s LED osvetlením dokonale rozžiari Váš vianočný stôl.  Je tvorená v krásnych odtieňoch modrej, striebornej a bielej farby.Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny.Veľkosť debničky: 32,5 cm x 21,5 cm (d x š)Veľkosť celej dekorácie s ozdobami: 34..
55,00 €
Cena bez DPH:45,83 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl.  Adventný veniec v modernom prevedení na drevenom pláte je ladený do medeno hnedej kombinácie. Rozmery celej dekorácie s ozdobami: 29 x 29 x 27 cm (š x d x v)Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a origináln..
50,00 €
Cena bez DPH:41,67 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Dominantou je krásny strieborný sob.Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny.Rozmer: cca 27 cm..
47,00 €
Cena bez DPH:39,17 €
Adventný veniec v debničke - hnedý 20 cm Adventný veniec v debničke - hnedý 20 cm
Nové
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia v debničke dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Je ladená do odtieňov hnedej farby. Sviečky sú umiestnené na kovových podstavcoch, takže ich môžete jednoducho vymeniť za nové a aranžmán používať opakovane. Zloženie: drevená debnička, umelá čečina, plastové a polys..
55,00 €
Cena bez DPH:45,83 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl.  Svietnik je ladený do odtieňov ružovej farby.Rozmery: cca 21 x 17 x 18,5 cmKaždý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny...
28,00 €
Cena bez DPH:23,33 €
Vianočný veniec na dvere - červeno strieborný 28 cm Vianočný veniec na dvere - červeno strieborný 28 cm
Nové
Značka: mespi
Originálny vianočný veniec na dvere s nápisom Veselé Vianoce, ktorý ich dokonale rozžiari.  Je tvorený v krásnych odtieňoch červenej, striebornej a bielej. Priemer: 28 cm      ..
33,00 €
Cena bez DPH:27,50 €