Hlavné menu
Produkty v košíku

Barové stoličky

V tejto kategórii nájdete široký výber barových stoličiek, ktoré sú perfektným doplnkom vášho domova alebo podniku. Vyberte si z množstva farebných a štýlových dizajnov, ktoré vám ponúkajú pohodlie a praktickosť, a pripravte sa na skvelé zážitky pri relaxácii s priateľmi a rodinou.
Barová stolička Vintage Taupe bude dokonalým prvkom vo Vašej domácnosti. Jej nadčasový dizajn a príjemná kombinácia poťahu v odtieni taupe s čiernymi nohami sa dá ľahko integrovať do akéhokoľvek prostredia. Celkový trendy vzhľad je doplnený zvislým ozdobným prešívaním, ktoré je vedené po vnútornej s..
197,50 €
Cena bez DPH:164,58 €
Dizajnová barová stolička Scandinavia altrosa Gold - staroružová Dizajnová barová stolička Scandinavia altrosa Gold - staroružová
-11 %
Barová stolička zo série Scandinavia je skutočným dizajnovým kúskom. Sedadlo zaujme organickým tvarom, je pokryté poťahom z kvalitného zamatu vo výraznej staroružovej farbe. Ďalším skvelým vizuálnym prvkom sú pozlátené kovové nohy. Sú vo vzrušujúcom protiklade k farebnému prevedeniu poťahu, stoličke..
102,00 € 114,00 €
Cena bez DPH:85,00 €