Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetika

Nakupujte kvalitnú kozmetiku online! Ponúkame široký výber výrobkov pre každodennú starostlivosť o pleť, vlasy, telo a nechtový dizajn od popredných značiek na trhu.
Antibakteriálny sprej na povrchy 500ml Antibakteriálny sprej na povrchy 500ml
🔥 TOP -22 %
Značka: McKLords
Univerzálny, antibakteriálny, dezinfekčný sprej na povrchy SurSol zabíja 99,9% baktérií a vírusov.Účinný univerzálny prostriedok určený na čistenie, dezinfekciu a dekontamináciu  tvrdých, hladkých plôch a predmetov postrekom s rýchlym a dlhodobým účinkom.​​​​​​​Eliminuje baktérie, vírusy a..
10,90 € 13,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Antibakteriálny sprej na povrchy 50ml - cestovné balenie Antibakteriálny sprej na povrchy 50ml - cestovné balenie
🔥 TOP
Značka: McKLords
Praktický univerzálny, antibakteriálny, dezinfekčný sprej na povrchy SurSol zabíja 99,9% baktérií a vírusov.Účinný univerzálny prostriedok určený na čistenie, dezinfekciu a dekontamináciu  tvrdých, hladkých plôch a predmetov postrekom s rýchlym a dlhodobým účinkom.​​​​​​​Eliminuje baktérie..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: ostatné
Antibakteriálny, antivírusový gél v praktickom balení ktorý ničí baktérie a vírusy, a tak zabezpečí čistotu a dezinfekciu vašich rúk bez použitia vody. Je ideálnym pomocníkom na cestách, po použití verejných toaliet alebo pred jedlom keď nemáte možnosť umyť si ruky vodou.Napriek silné..
0,69 €
Cena bez DPH:0,58 €