Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetika

Antibakteriálny sprej na povrchy 50ml - cestovné balenie Antibakteriálny sprej na povrchy 50ml - cestovné balenie
TOP
Značka: McKLords
Praktický univerzálny, antibakteriálny, dezinfekčný sprej na povrchy SurSol zabíja 99,9% baktérií a vírusov.Účinný univerzálny prostriedok určený na čistenie, dezinfekciu a dekontamináciu  tvrdých, hladkých plôch a predmetov postrekom s rýchlym a dlhodobým účinkom.​​​​​​​Eliminuje baktérie..
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €
Antibakteriálny gél na ruky 59ml Antibakteriálny gél na ruky 59ml
TOP -45 %
Značka: Liyuan Flower
Antibakteriálny, antivírusový gél s dávkovačom ktorý ničí baktérie a vírusy, a tak zabezpečí čistotu a dezinfekciu vašich rúk bez použitia vody.Vhodný pre použitie v aute, doma alebo v kancelárii. Nové zloženie s Aloe Vera a vitamínom E zanechá vaše ruky hebké a sviežie..
4,90 € 8,90 €
Cena bez DPH:4,08 €
Značka: ostatné
Antibakteriálny, antivírusový gél v praktickom balení ktorý ničí baktérie a vírusy, a tak zabezpečí čistotu a dezinfekciu vašich rúk bez použitia vody. Je ideálnym pomocníkom na cestách, po použití verejných toaliet alebo pred jedlom keď nemáte možnosť umyť si ruky vodou.Napriek silné..
3,29 €
Cena bez DPH:2,74 €
Antibakteriálny sprej na povrchy 500ml Antibakteriálny sprej na povrchy 500ml
TOP -22 %
Značka: McKLords
Univerzálny, antibakteriálny, dezinfekčný sprej na povrchy SurSol zabíja 99,9% baktérií a vírusov.Účinný univerzálny prostriedok určený na čistenie, dezinfekciu a dekontamináciu  tvrdých, hladkých plôch a predmetov postrekom s rýchlym a dlhodobým účinkom.​​​​​​​Eliminuje baktérie, vírusy a..
10,90 € 13,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Zobrazé 1 do 4 z 4 (1 strán)