Hlavné menu
Produkty v košíku

Prísady do kúpeľa

Značka: Badefee
Luxusné mydlo s organickým bambuckým maslom a mandľovým olejom. Vytvorí bohatú, intenzívne voňajúce penu, ktorá sa bude starať o vaše ruky i pokožku. Mydlo je láskyplne balené v tuhom, ozdobnom papieri a previazané saténovou stužkou. Darujte mydlo ako exkluzívny darček. Netestované na zvieratách, 1..
7,69€
Značka: Badefee
Luxusné mydlo s organickým bambuckým maslom a mandľovým olejom. Vytvorí bohatú, intenzívne voňajúcu penu, ktorá sa bude starať o vaše ruky i pokožku. Mydlo je láskyplne balené v tuhom, ozdobnom papieri a previazané saténovou stužkou. Darujte mydlo ako exkluzívny darček. Netestované na zvieratách, 1..
7,69€
Luxusná kúpeľová soľ - Zelené jablko s ľaliou Luxusná kúpeľová soľ - Zelené jablko s ľaliou
-28 %
Značka: Badefee
Spríjemnite si leňošenie vo vani voňavou kúpeľovou soľou zo 100% prírodných surovín. Stačí nasypať do horúcej vody a nechať rozpustiť. Vaša kúpeľňa sa razom zahalí do ovocno-kvetinovej vône, v ktorej prevládajú tóny zeleného jablka a ľalií. Soľ nie je testovaná na zvieratách. Vyrobené v Nemecku. So..
9,19€ 12,79€
Luxusná kapsula do kúpeľa Cupcake 100 g - vôňa ruží
-42 %
Značka: Badefee
Luxusná, ručne vyrábaná kapsula do kúpeľa plná kakaového masla, bambuckého masla a esenciálnych olejov. Na prvý pohľad vám pripomenie sladký cupcake, nechýba imitácia krémovej čiapky. Na opravdivosti pridáva aj ozdobné sypanie. Cupcake je ladený do vianočného štýlu a perfektne sa bude hodiť ako milá..
5,00€ 8,62€
Luxusná kapsula do kúpeľa Cupcake 100 g - ovocná vôňa Luxusná kapsula do kúpeľa Cupcake 100 g - ovocná vôňa
-42 %
Značka: Badefee
Luxusná, ručne vyrábaná kapsula do kúpeľa plná kakaového masla, bambuckého masla a esenciálnych olejov. Na prvý pohľad vám pripomenie sladký cupcake, nechýba imitácia krémovej čiapky. Na opravdivosti pridáva aj ozdobné sypanie. Netestované na zvieratách, 100% rastlinný pôvod. Vyrobené v Nemecku. Ka..
5,00€ 8,62€
Telový krém (jogurt) 250 g - mix vôní Telový krém (jogurt) 250 g - mix vôní
-16 %
Značka: Badefee
Telový jogurt 100% rastlinného pôvodu, netestový na zvieratách.Zamatový krém na telo, ktorý svojou konzistenciou pripomína jogurt, sa dokonale postará o výživu Vašej pokožky. Je plný prírodných ingrediencií, kde základnú zložku tvorí aloe vera a mandľový olej. Pohodlne sa nanáša a rýchlo vstrebáva. ..
14,29€ 17,01€
Kapsule do kúpeľa Cupcake v darčekovej krabičke 4 x 40 g Kapsule do kúpeľa Cupcake v darčekovej krabičke 4 x 40 g
-44 %
Značka: Badefee
Tak tomu hovoríme luxusný darček! Krásna kartónová krabička v sebe ukrýva 4 ks voňavých kapsúl do kúpeľa, s ktorými sa relaxovanie vo vani stane zážitkom, na ktorom budete závislí!Luxusné ručne vyrábané kapsule do kúpeľa od značky Badefee sú plné kakaového masla, bambuckého masla a esenciálnych..
15,69€ 28,02€
Zobrazé 1 do 7 z 7 (1 strán)