Hlavné menu
Produkty v košíku

Prísady do kúpeľa

Luxusná čokoláda do kúpeľa 80g - Melón s ananásom Luxusná čokoláda do kúpeľa 80g - Melón s ananásom
-29 %
Značka: Badefee
Naštartujte svoj organizmus so sviežou vôňou vodného melónu a ananásu! Podmanivá ovocná vôňa osvieži všedné dni a pripraví vám netradičný zážitok pripomínajúci karibský raj. Kombinácia mandľového oleja, kakaového a organického bambuckého masla bude hýčkať vašu pokožku a postará sa o luxusnú starostl..
9,19€ 12,94€
Luxusná kúpeľová soľ - Zelené jablko s ľaliou Luxusná kúpeľová soľ - Zelené jablko s ľaliou
-28 %
Značka: Badefee
Spríjemnite si leňošenie vo vani voňavou kúpeľovou soľou zo 100% prírodných surovín. Stačí nasypať do horúcej vody a nechať rozpustiť. Vaša kúpeľňa sa razom zahalí do ovocno-kvetinovej vône, v ktorej prevládajú tóny zeleného jablka a ľalií. Soľ nie je testovaná na zvieratách. Vyrobené v Nemecku. So..
9,19€ 12,79€
Telový krém (jogurt) 250 g - mix vôní Telový krém (jogurt) 250 g - mix vôní
-16 %
Značka: Badefee
Telový jogurt 100% rastlinného pôvodu, netestový na zvieratách.Zamatový krém na telo, ktorý svojou konzistenciou pripomína jogurt, sa dokonale postará o výživu Vašej pokožky. Je plný prírodných ingrediencií, kde základnú zložku tvorí aloe vera a mandľový olej. Pohodlne sa nanáša a rýchlo vstrebáva. ..
14,29€ 17,01€
Luxusná kúpeľová soľ - Limetka s papradím
-43 %
Značka: Badefee
Spríjemnite si leňošenie vo vani voňavou kúpeľovou soľou zo 100% prírodných surovín. Stačí nasypať do horúcej vody a nechať rozpustiť. Vaša kúpeľňa sa razom zahalí do ovocnej vône, v ktorej hrá hlavnú úlohu limetka. Soľ nie je testovaná na zvieratách. Vyrobené v Nemecku. Soľ veľmi intenzívne vonia...
7,29€ 12,79€
Luxusná čokoláda do kúpeľa 80g - Hrozno Luxusná čokoláda do kúpeľa 80g - Hrozno
-29 %
Značka: Badefee
Zmyselná kúpeľ, ktorá prináša nový zážitok! Kúpeľová čokoláda "Mysterious Kiss" láka šťavnatou vôňou hroznového vína. Zavrite oči a nechajte sa o svoju pokožku starať kombináciou mandľového oleja, kakaového a organického bambuckého masla, ktorá sa postarájú o luxusný zážitok. Čokoláda veľmi intenzí..
9,19€ 12,94€
Luxusná kapsula do kúpeľa Donut 40 g - ovocná vôňa Luxusná kapsula do kúpeľa Donut 40 g - ovocná vôňa
-49 %
Značka: Badefee
Luxusná, ručne vyrábaná kapsula do kúpeľa plná kakaového masla, bambuckého masla a esenciálnych olejov. Kapsula veľmi intenzívne vonia a okamžite vo vás vyvolá predstavu šťavnatého citrusového ovocia. Netestované na zvieratách, 100% rastlinný pôvod. Vyrobené v Nemecku. Použitie: vložte kapsulu do v..
2,79€ 5,47€
Kapsule do kúpeľa Cupcake v darčekovej krabičke 4 x 40 g Kapsule do kúpeľa Cupcake v darčekovej krabičke 4 x 40 g
-44 %
Značka: Badefee
Tak tomu hovoríme luxusný darček! Krásna kartónová krabička v sebe ukrýva 4 ks voňavých kapsúl do kúpeľa, s ktorými sa relaxovanie vo vani stane zážitkom, na ktorom budete závislí!Luxusné ručne vyrábané kapsule do kúpeľa od značky Badefee sú plné kakaového masla, bambuckého masla a esenciálnych..
15,69€ 28,02€
Luxusné mydlo Donut 40 g - žltý / zelený Luxusné mydlo Donut 40 g - žltý / zelený
-32 %
Značka: Badefee
Luxusné mydlo s organickým bambuckým maslom a mandľovým olejom. Vytvorí bohatú, intenzívne voňajúcu penu, ktorá sa bude starať o vaše ruky i pokožku. Mydlo má netradičný tvar donutu a je balené v luxusnej kartónovej škatuľke s ozdobnou mašličkou. Žltá varianta má na sebe nápis Little Sunshine, zelen..
4,59€ 6,75€
Značka: Badefee
Luxusné mydlo s organickým bambuckým maslom a mandľovým olejom. Vytvorí bohatú, intenzívne voňajúcu penu, ktorá sa bude starať o vaše ruky i pokožku. Mydlo je láskyplne balené v tuhom, ozdobnom papieri a previazané saténovou stužkou. Darujte mydlo ako exkluzívny darček. Netestované na zvieratách, 1..
7,69€
Luxusná guľa do kúpeľa 40 g - kvetinová vôňa Luxusná guľa do kúpeľa 40 g - kvetinová vôňa
-44 %
Značka: Badefee
Luxusná, ručne vyrábaná guľa do kúpeľa plná sušených záhradných kvetov, kakaového masla, bambuckého masla a esenciálnych olejov. Guľa veľmi intenzívne vonia a skrz na skrz je naplnená sušenými ružami, levanduľou a fialkami. Použitie: vložte guľu do vane pod tečúcu, teplú vodu. Guľa sa bude pomaly r..
2,79€ 4,98€
Značka: Badefee
Luxusné mydlo s organickým bambuckým maslom a mandľovým olejom. Vytvorí bohatú, intenzívne voňajúce penu, ktorá sa bude starať o vaše ruky i pokožku. Mydlo je láskyplne balené v tuhom, ozdobnom papieri a previazané saténovou stužkou. Darujte mydlo ako exkluzívny darček. Netestované na zvieratách, 1..
7,69€
Luxusná kapsula do kúpeľa Cupcake 100 g - vôňa ruží
-42 %
Značka: Badefee
Luxusná, ručne vyrábaná kapsula do kúpeľa plná kakaového masla, bambuckého masla a esenciálnych olejov. Na prvý pohľad vám pripomenie sladký cupcake, nechýba imitácia krémovej čiapky. Na opravdivosti pridáva aj ozdobné sypanie. Cupcake je ladený do vianočného štýlu a perfektne sa bude hodiť ako milá..
5,00€ 8,62€
Zobrazé 1 do 12 z 14 (2 strán)