Hlavné menu
Produkty v košíku

Stojany na šperky

Značka: ostatné
Krásna šperkovnica so zrkadlom pre šperky je nevyhnutnou pomôckou pre každú ženu.  Jej funkčnosť, veľké množstvo zásuviek a priehradiek je navrhnuté tak, aby dokonale ladili s moderným aj retro štýlovým interiérom. Je mimoriadne praktická, môžete si do nej usporiadať a ochrániť tak veľké množs..
28,90 €
Cena bez DPH:24,08 €
Značka: ostatné
To pravé miesto pre vaše hodinky! Elegantná šperkovnica, do ktorej si môžete uložiť všetky obľúbené hodinky, náramky či iné šperky. Dizajn bol navrhnutý v elegantom prevedení a vyrobený z kvalitných materiálov a mäkkého elegantného velúru. Šperkovnica môže slúžiť ako dekoratívny prvok, ale tiež ..
13,50 €
Cena bez DPH:11,25 €
Organizér na hodinky s 3 priehradkami Organizér na hodinky s 3 priehradkami
Nové
Značka: ISO
To pravé miesto pre vaše hodinky! Elegantná šperkovnica, do ktorej si môžete uložiť 3 ks hodiniek, ale aj náramky či iné šperky. Dizajn bol navrhnutý v elegantom prevedení a vyrobený z kvalitných materiálov. Šperkovnica môže slúžiť ako dekoratívny prvok, ale tiež veľmi praktický doplnok, ktorý..
11,50 €
Cena bez DPH:9,58 €
Značka: ostatné
Elegantná šperkovnica s veľmi praktickým vnútrom rozdelená na priehradky, kde si môžete uložiť svoje obľúbené náušnice, prstene alebo náramky.Rozdelené na priehradky, kde si môžete uložiť svoje  Šperkovnica bola navrhnutá veľmi premyslene a starostlivo vyrobená. Môže slúžiť ako dekoratívny prvok, a..
14,70 €
Cena bez DPH:12,25 €
Značka: ostatné
Krásna šperkovnica so zrkadlom pre šperky je nevyhnutnou pomôckou pre každú ženu. Skladá z dvoch úrovní. Prvým je výsuvná zásuvka s 9 malými priehradkami, ktoré umožňujú umiestniť napríklad malé náušnice. Na druhej úrovni je dlhý rad priehradiek s valčekmi na prstene a dve veľké priehradky po straná..
19,60 €
Cena bez DPH:16,33 €
Šperkovnica/ kufrík na bižutériu, bordová Šperkovnica/ kufrík na bižutériu, bordová
Nové
Značka: ostatné
Krásna šperkovnica so zrkadlom  je nevyhnutnou pomôckou pre každú ženu. Pozostáva zo snímateľného krytu s 2 priehradkami a valčekmi na prstene, 4 priehradiek na ostatné šperky a odnímateľného puzdra. V spodnej časti je 6 ďalších priehradiek, 2 vložky na hodinky alebo náramky a 1 veľká, obdĺžniková p..
27,90 €
Cena bez DPH:23,25 €
Značka: ostatné
Štýlová šperkovnica na vaše poklady! Nemáte radi neporiadok v šperkoch a radi by ste si ich usporiadali tak, aby ste ich mali vždy po ruke? Vyskúšajte túto šperkovnicu so zrkadielkom a uložte si svoje poklady do jednotlivých priehradiek. Puzdro je skladné, a preto sa Vám pohodlne vojde do kabelky, n..
15,90 €
Cena bez DPH:13,25 €
Značka: Clayre & EEF
Kvalitne spracovaný stojan na šperky, ktorý pripomína krajčírsku figurínu. Telo stojanu je vyrobené z Polyresinu - veľmi pevnej a kvalitnej umelej hmoty. Stojanček na prvý pohľad vyzerá ako vyrobený z dreva, je robustný a stabilný. Telo figuríny pokrýva hrubá červená látka s dekorom bielych bodiek.&..
18,59 €
Cena bez DPH:15,49 €
Značka: Sass & Belle
Táto krásna porcelánová misa je tvarovaná ako elegantná labuť v jemnej bielej farbe s nádhernými zlatými detailami zobáku a peria. Tento originálny doplnok sa bude vynímať vo Vašej spálni, či dievčenskej izbičke. Pomôže vám udržať svoje šperky na jednom mieste, prehľadne a vždy pri ruke.Poteší ako d..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Organizér, úložný box na hodinky + šperkovnica 2v1 Organizér, úložný box na hodinky + šperkovnica 2v1
Nové
Značka: ostatné
Krásna a elegantná šperkovnica pre hodinky a Vaše šperky. Je mimoriadne praktická a dokonale chráni hodinky pred prachom a poškriabaním. Vlastnosti: vysoko kvalitné spracovanie malé rozmery, ale veľmi funkčné - umožňuje pohodlne uložiť 12 hodiniek a príslušenstva poskytne vašim hodin..
43,90 €
Cena bez DPH:36,58 €
Šperkovnica so zrkadlom - čierna Šperkovnica so zrkadlom - čierna
Nové
Značka: ostatné
Krásna, funkčná a elegantná šperkovnica na šperky a hodinky. Skvelá ako darček pre každú ženu. Vlastnosti: Veľká a funkčná šperkovnica Uzavreté pevným kovovým zámkom s kľúčom, poskytne dobrú ochranu vašej zbierky Potiahnuté elegantným materiálom Vnútro je polstrované mäkkým plyšový..
27,90 €
Cena bez DPH:23,25 €
Značka: ostatné
Krásna šperkovnica so zrkadlom pre šperky je nevyhnutnou pomôckou pre každú ženu. Potiahnutá elegantným, lakovaným materiálom, tzv. ekokožou. Vnútro je podšité jemným plyšovým materiálom,  ktorý chráni jemné a hodnotné šperky pred poškriabaním. Vo vnútri je umiestnené zrkadlo. Šperkovnica je ideá..
24,90 €
Cena bez DPH:20,75 €
Značka: ostatné
Štýlová šperkovnica na vaše poklady! Nemáte radi neporiadok v šperkoch a radi by ste si ich usporiadali tak, aby ste ich mali vždy po ruke? Vyskúšajte túto šperkovnicu a uložte si svoje poklady do jednotlivých priehradiek. Je mimoriadne praktická, môžete si do nej usporiadať svoje obľúbené špe..
10,60 €
Cena bez DPH:8,83 €
Značka: ostatné
Elegantný box má 3 priehradky na okuliare a 6 priehradiek na hodinky, do ktorých môžete vložiť aj ďalšie šperky. Krabička má elegantnú čiernu farbu a biele švy, čo celku dodáva eleganciu a štýl. Veko puzdra je priehľadné, vďaka čomu možno krabičku na hodinky a okuliare využiť nielen na ukladanie a u..
18,69 €
Cena bez DPH:15,58 €
Značka: ostatné
To pravé miesto pre vaše šperky! Elegantná šperkovnica, do ktorej  sa dajú uložiť vaše obľúbené náušnice, prstene alebo náramky. Dizajn bol navrhnutý v elegantom prevedení a vyrobený z kvalitných materiálov a mäkkého elegantného velúru. Šperkovnica môže slúžiť ako dekoratívny prvok, ale tiež veľ..
16,79 €
Cena bez DPH:13,99 €
Značka: ostatné
Elegantná šperkovnica prevedená formou vitríny je veľmi praktická a krásne ozdobí váš šatník alebo toaletný stolík. Nohy a rúčky v zlatej farbe jej dodávajú jedinečný charakter a priťahujú pohľad na krásny dizajn. Šperkovnicu môžete úplne uzavrieť v podobe výklopných dvierok, ktoré zabraňujú vnik..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Značka: ostatné
Štýlová šperkovnica na vaše poklady! Nemáte radi neporiadok v šperkoch a radi by ste si ich usporiadali tak, aby ste ich mali vždy po ruke? Vyskúšajte túto šperkovnicu a uložte si svoje poklady do jednotlivých priehradiek. Je mimoriadne praktická, môžete si do nej usporiadať svoje obľúbené špe..
10,60 €
Cena bez DPH:8,83 €
Značka: ostatné
Elegantná šperkovnica s veľmi praktickým vnútrom rozdelená na priehradky, kde si môžete uložiť svoje obľúbené náušnice, prstene alebo náramky. Celok bol navrhnutý veľmi premyslene a starostlivo vyrobený.Môže slúžiť ako dekoratívny prvok, ale je aj veľmi praktická, čo vám umožní usporiadať si šperky..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €