Hlavné menu
Produkty v košíku

Uskladnenie potravín

Značka: ostatné
Praktická sada s dochucovadlami, ktorú využijete ako doplnok na jedálenskom stole i pri varení. Sada obsahuje dve sklenené nádoby na olej a ocot, soľničku a koreničku. Všetko je pekne usporiadané v látkovom košíčku s uškami, ktorý má pevnú konštrukciu. Každá nádobka má kovové uzatváranie a ozdobnú ..
20,69€
Značka: ostatné
Drevený box vhodný na uloženie čajových vrecúšok i iných drobností. Je vyrobený z dreva (MDF) a ponúkne priestor rozdelený na štyri priehradky. Každá z nich má rozmery: výška 6 cm x dĺžka 10 cm x šírka 6 cm a zmestia sa do nich klasické aj väčšie jednotlivo balené čajové vrecúška. Viečko zásobníka ..
13,19€
Sklenená dóza "Berti" 930 ml Sklenená dóza "Berti" 930 ml
-30 %
Značka: ostatné
Sklenená dóza s vrchnákom vyrobená zo silnejšieho skla. Na prvý pohľad zaujme netradične spracovaným keramickým viečkom, na ktorom namiesto úchytky sedí roztomilá sliepočka. Dóza je ozdobená saténovou stužkou a malým keramickým srdiečkom. Viečko je tesniace a perfektne sedí. Vhodná na uskladnenie po..
13,50€ 19,29€
Značka: ostatné
Nádherná plechová dóza s vekom sa priamo ponúka na uskladnenie sušienok či sladkostí. Naplniť ju môžete čímkoľvek, čo máte radi. Postavte ju na kuchynskú linku či policu, vynikne ako krásna romantická dekorácia.Dóza je veľmi kvalitne spracovaná, viečko pevne drží. Vnútorný priestor je strieborný, zv..
15,49€
Značka: ostatné
Nádherná plechová dóza s vekom sa priamo ponúka na uskladnenie sušienok, či sladkostí. Naplniť ju môžete čímkoľvek, čo máte radi. Postavte ju na kuchynskú linku či policu, vynikne ako krásna romantická dekorácia.Dóza je veľmi kvalitne spracovaná, viečko pevne drží. Vnútorný priestor je strieborný, z..
15,69€
Drevený box na čaj Tea Time
-36 %
Značka: ostatné
Praktický drevený box s otváracím vekom, ktorý nájde všestranné uplatnenie nielen v kuchyni. Krabička má na čelnej strane nápis "Tea Time" (Čas na čaj), a preto v nej budú najlepšie vyzerať čajové vrecúška. Rovnako dobre však poskytne priestor pre uskladnenie prísad na pečenie, obrúskov, čajových ly..
8,99€ 14,05€
Značka: Isabelle Rose
Nádherný plechový box s vekom nájde všestranné využitie v kuchyni aj na záhrade. Box má kovové uchá pre jednoduché prenášanie, vnútri nájdete plastovú vložku v bielej farbe, ktorú je možné vybrať a podľa potreby tiež umývať. Box sa skvele hodí ako odpadkový kôš na kuchynský bio odpad, ktorý tak môže..
24,69€
Bambusový desiatový box - mätovo zelený Bambusový desiatový box - mätovo zelený
Nové
Značka: Sass & Belle
Tento minimalistický desiatový box sa vracia späť k základom a spája farebný dizajn s materiálmi, ktoré sú láskavé k našej planéte. Osviežujúci mätovo zelený základ s prírodným bambusovým vrchnákom a zodpovedajúcim silikónovým pásikom. Je tak akurát veľký na dva krajce chleba či poriadnu d..
15,90€
Kovový box na chlieb - strieborný Kovový box na chlieb - strieborný
-23 %
Značka: Chic Antique
Netradičný box na chlieb v striebornom prevedení vhodný na uskladnenie pečiva i iných dobrôt. Box má hlbší úložný priestor, zmestia sa do neho rožky, chlieb, ale použiť ho môžete aj na uskladnenie surovín na varenie či iných potravín. Chlebník je zhotovený z veľmi kvalitného a pevného plechu (smaltu..
26,90€ 35,06€
Nádherne spracovaná plechová dóza s vrchnákom, ktorá sa perfektne hodí do retro štýlom zariadeného bývania. Pochádza z kolekcie dánskej značky Krasilnikoff, a tak nadchne aj milovníkov škandinávskeho štýlu bývania. Hravé vzory a motivačné nápisy si okamžite zamilujete! Dóza je veľmi precízne spr..
10,59€
Sklenená dóza na zaváraninu s visačkou - 400 ml
-49 %
Značka: ostatné
Retro poháre s kovovým uzáverom, ktoré sa hodia ako úložná dóza na potraviny, prísady na varenie či iné drobnosti. Pohár zdobí drevená visačka, na ktorú je možné poznamenať si obsah dózy či venovanie, pokiaľ v nej darujeme doma pripravený darček. Kombinácia červenej kocky a jutového povrázku p..
3,19€ 6,25€
Kovový box na chlieb - béžový Kovový box na chlieb - béžový
-29 %
Značka: Isabelle Rose
Ak sa vám rovnako ako nám páčia retro kúsky, zamilujete si tento nádherný kovový retro box na chlieb. Stačí jednoducho posunúť plechové viečko smerom nahor a otvorí sa vám veľkorysý priestor pre uloženie rožkov, chleba či iného pečiva. Pre ľahšiu manipuláciu má veko guľatú kovovú úchytku. Anglický n..
34,90€ 48,90€
Zobrazé 1 do 12 z 18 (2 strán)