Hlavné menu
Produkty v košíku

Vianočné dekorácie

Vyzdobte si domov do Vianočného ducha pomocou našich krásnych a kvalitných vianočných dekorácií. Nájdete u nás tradičné ozdoby i moderné kúsky, ktoré Vám pomôžu vytvoriť jedinečnú atmosféru pre Váš rodinný sviatok.
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Adventná štóla je ladená do krásnej červenej farby s ozdobami zelenej, zlatej a bielej. Štólu zdobí elegantný porcelánový zlatý sob. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 35 cm      ..
57,00 €
Cena bez DPH:47,50 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Dominantou sú keramické postavičky Bambi. Veniec je ladený do odtieňov bielej, hnedej a zlatej farby. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 25 cm      ..
54,00 €
Cena bez DPH:45,00 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Adventný veniec je ladený do krásnej červenej farby a zlatej farby.  Veniec zdobí keramický sobík a červený stromček. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 26 cm      ..
45,00 €
Cena bez DPH:37,50 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Elegantný adventný veniec je ladený do tajomnej zelenej farby s ozdobami zelenej a striebornej farby.  Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 26 cm      ..
45,00 €
Cena bez DPH:37,50 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Dominantou venca je biely medveď so stužkou. Veniec je ladený do odtieňov bielej a zlatej farby.   Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: priemer cca 20 cm      ..
52,00 €
Cena bez DPH:43,33 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Adventný veniec je ladený do krásnej červenej farby s ozdobami zelenej a zlatej. Veniec zdobí svietiaci domček. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 25 cm      ..
51,00 €
Cena bez DPH:42,50 €
Značka: Ruhhy
Tieto jedinečné drevené ozdoby sú nadčasovou ponukou, ktorá osloví fanúšikov klasickej krásy a jednoduchosti. Sada obsahuje 10 guličiek s krásnymi vianočnými vzormi ako sú: vianočný stromček, hviezda, Santa Claus, sob, či iné motívy spojené so zimným obdobím. Určite dodajú čaro každému vianočnému ar..
3,80 €
Cena bez DPH:3,17 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Veľký adventný veniec na drevenom podklade bude dominantou Vašej vianočnej výzdoby. Zdobí ho elegantný luskáčik na bielom koni. Veniec je ladený do odtieňov zlatej a zelenej farby.   Každý kúsok je precízne ručne vyrába..
77,00 €
Cena bez DPH:64,17 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Dominantou je krásny biely stromček s lyžiarom ladený do odtieňov bielej a kráľovskej modrej. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 32 cm      ..
65,00 €
Cena bez DPH:54,17 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš domov. Krásna adventná štóla ladená do hnedej a zlatej farby spestrí Váš vianočný stôl. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Sviečky sú vymeniteľné. Rozmer: cca 35,5 cm      ..
44,00 €
Cena bez DPH:36,67 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl.  Adventný veniec je ladený do tradičnej zlatej a červenej farby. Dominantou je keramická socha Bambiho. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Sviečky sú vymeniteľné. Rozmer: cca 25 cm      ..
58,00 €
Cena bez DPH:48,33 €
Značka: Boltze
Dekoratívny hojdací koník v hnedej farbe. Postavte ho na okno alebo na policu, použiť ho môžete aj ako súčasť vianočného aranžmánu. Kombinácia jemnej bielej spoločne so zlatou ho pasuje do úlohy retro vianočnej dekorácie a verte, že zažiari! Koník je vyrobený z dreva a vymaľovaný je z oboch strán..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl.  Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 28 cm      ..
62,00 €
Cena bez DPH:51,67 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Dominantou je krásny keramický sob a gule ladené do elegantnej modrej farby.  Súčasťou sú 2 biele stromčeky.  Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 25 cm      ..
55,00 €
Cena bez DPH:45,83 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Veniec je ladený do žiariacej hnedej farby.  Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Sviečky sú vymeniteľné. Rozmer: cca 20 cm      ..
35,00 €
Cena bez DPH:29,17 €
Krásna dekorácia v podobe mäkkého textilného LED škriatka. Môžete ho posadiť na poličku či pod Váš vianočný stromček. Vlastnosti: Vyplnený plyšom LED svetlo Pre stabilizáciu je v trupe plochý stabilizačný prvok, ktorý umožňuje trpaslíkovi udržať pozíciu sedu Hmotnosť: 115g Rozmery: ..
11,80 €
Cena bez DPH:9,83 €
Značka: mespi
Originálna adventná dekorácia dokonale rozžiari Váš vianočný stôl. Dominantou je ručne vyrábaný koník v šedo ružovej farbe. Prevedenie venca v jemne ružovej farbe sa hodí k romantickej vianočnej výzdobe. Každý kúsok je precízne ručne vyrábaný a originálny. Rozmer: cca 30 cm      ..
54,00 €
Cena bez DPH:45,00 €
Krásna dekorácia v podobe mäkkého textilného LED škriatka. Môžete ho posadiť na poličku či pod Váš vianočný stromček. Vlastnosti: Vyplnený plyšom LED svetlo Pre stabilizáciu je v trupe plochý stabilizačný prvok, ktorý umožňuje trpaslíkovi udržať pozíciu sedu Hmotnosť: 115 Rozmery: v..
11,80 €
Cena bez DPH:9,83 €