Hlavné menu
Produkty v košíku

Voňavé

Elegantné sviečky - svetlo modré - súprava 8 ks
-20 %
Značka: ostatné
Elegantná sviečka z vosku s knôtom, vhodná do lampášov alebo svietnikov, ideálny doplnok na romantickú večeru. Vhodné tiež do adventného venca. Uvedená cena platí pre set 8 ks, dodávané v škatuľke...
6,00€ 7,50€
Vonná sviečka Goose Creek Candle Pumpkin Spice muffin - votívny
-20 %
Votívny vonná sviečka vhodná do menšieho svietnika alebo kalíška. Prekvapí vás svojou intenzívnou vôňou, ktorú počas chvíle rozvinie po celom priestore. Ideálna voľba, ak chcete vôňu vyskúšať pred nákupom väčšieho balenia alebo chcete vône častejšie striedať. Doba horenia: cca 15 hodín Hmotnosť: ..
3,50€ 4,38€
Vonná sviečka vhodná do menšieho svietnika alebo kalíška. Prekvapí vás svojou intenzívnou vôňou, ktorá sa počas krátkej chvíle rozšíri po celom priestore. Ideálna voľba, ak chcete vôňu vyskúšať pred nákupom väčšieho balenia alebo chcete vône častejšie striedať. Doba horenia: cca 15 hodín. Hmo..
3,29€
Luxusná kúpeľová soľ - Zelené jablko s ľaliou Luxusná kúpeľová soľ - Zelené jablko s ľaliou
-28 %
Značka: Badefee
Spríjemnite si leňošenie vo vani voňavou kúpeľovou soľou zo 100% prírodných surovín. Stačí nasypať do horúcej vody a nechať rozpustiť. Vaša kúpeľňa sa razom zahalí do ovocno-kvetinovej vône, v ktorej prevládajú tóny zeleného jablka a ľalií. Soľ nie je testovaná na zvieratách. Vyrobené v Nemecku. So..
9,19€ 12,79€
Telový krém (jogurt) 250 g - mix vôní Telový krém (jogurt) 250 g - mix vôní
-16 %
Značka: Badefee
Telový jogurt 100% rastlinného pôvodu, netestový na zvieratách.Zamatový krém na telo, ktorý svojou konzistenciou pripomína jogurt, sa dokonale postará o výživu Vašej pokožky. Je plný prírodných ingrediencií, kde základnú zložku tvorí aloe vera a mandľový olej. Pohodlne sa nanáša a rýchlo vstrebáva. ..
14,29€ 17,01€
Vonné čajové sviečky vhodné do svietniku alebo lucerny. Prekvapia Vás svojou intenzívnou vôňou, ktorá sa po krátkej chvíli rozšíri po celom priestore. Kvalitne spracované za použitia tých najlepších surovín a ingrediencií. Doba horenia jednej sviečky: 4-6 hodín Uvedená cena platí za celú krabič..
12,29€
Vonná sviečka vhodná do menšieho svietnika alebo kalíška. Prekvapí vás svojou intenzívnou vôňou, ktorá sa počas krátkej chvíle rozšíri po celom priestore. Ideálna voľba, ak chcete vôňu vyskúšať pred nákupom väčšieho balenia alebo chcete vône častejšie striedať. Doba horenia: cca 15 hodín. Hmo..
3,29€
Vonná sviečka vhodná do menšieho svietnika alebo kalíška. Prekvapí vás svojou intenzívnou vôňou, ktorá sa počas krátkej chvíle rozšíri po celom priestore. Ideálna voľba, ak chcete vôňu vyskúšať pred nákupom väčšieho balenia alebo chcete vône častejšie striedať. Doba horenia: cca 15 hodín Hmotnosť: ..
3,29€
Vonné mini MYDIELKO 90 g - Citrón
-22 %
Značka: Badefee
Doprajte vášmu šatníku nádhernú vôňu! Špeciálne parfumované mydlové nugetky vhodné pre osvieženie skrine či zásuvky. Balené v darčekovej papierovej krabičke. Možné voľne položiť medzi bielizeň či zavesiť. Vôňa sa uvoľňuje postupne a vydrží dlhé týždne. Pre intenzívnejšie prevoňanie môžete MYDIELKO ..
5,99€ 7,68€
Vonné mini MYDIELKO 90 g - Pomaranč
-22 %
Značka: Badefee
Doprajte vášmu šatníku nádhernú vôňu! Špeciálne parfumované mydlovej nugetky vhodné pre osvieženie skrine či zásuvky. Balené v darčekovej papierovej krabičke. Možné voľne položiť medzi bielizeň či zavesiť. Vôňa sa uvoľňuje postupne a vydrží dlhé týždne. Pre intenzívnejšie prevoňanie môžete MYDIELKO..
5,99€ 7,68€
Vonná sviečka Goose Creek Candle Vanilla Pumpkin waffle
-20 %
Vonná sviečka vhodná do menšieho svietnika alebo kalíška. Prekvapí vás svojou intenzívnou vôňou, ktorá sa počas krátkej chvíle rozšíri po celom priestore. Ideálna voľba, ak chcete vôňu vyskúšať pred nákupom väčšieho balenia alebo chcete vône častejšie striedať. Doba horenia: cca 15 hodín Hmotn..
3,50€ 4,38€
Luxusná kapsula do kúpeľa Donut 40 g - ovocná vôňa Luxusná kapsula do kúpeľa Donut 40 g - ovocná vôňa
TOP -49 %
Značka: Badefee
Luxusná, ručne vyrábaná kapsula do kúpeľa plná kakaového masla, bambuckého masla a esenciálnych olejov. Kapsula veľmi intenzívne vonia a okamžite vo vás vyvolá predstavu šťavnatého citrusového ovocia. Netestované na zvieratách, 100% rastlinný pôvod. Vyrobené v Nemecku. Použitie: vložte kapsulu do v..
2,79€ 5,47€
Zobrazé 1 do 12 z 32 (3 strán)