Hlavné menu
Produkty v košíku

Jar

Značka: ostatné
Plechový kvetináč s jarným motívom ružičiek v tvare vedra. Môžete ho využiť ako obal na kvety alebo pre uloženie rôznych predmetov. Kovové madlo s drevenou rukoväťou sa dá sklopiť. Výška bez rukoväte 13 cm, so zdvihnutou rukoväťou 21 cm.Uvedená cena platí pre 1 ks strednej varianty črepníka na foto..
7,59€
Značka: ostatné
Solárny odpudzovač je ideálny pre bezpečné odstránenie krtkov, hrabošov a iných neobľúbených hlodavcov. Vďaka variabilnej zvukovej frekvencii nehrozí, že si hlodavce zvyknú na zvukovú frekvenciu; pracuje s premenlivou frekvenciou 400 - 1000 Hz. Zvuk odpudzovača sa vydáva v 30-sek..
16,00€
Keramická trojmiska sliepočka Keramická trojmiska sliepočka
-27 %
Značka: ostatné
Veľmi netradične poňatá miska skladajúca sa z troch navzájom spojených mištičiek. Tie sú ozdobené hlavami a chvostíkmi sliepočiek a skvele ozdobia konferenčný či jedálenský stôl. Hodí sa pre servírovanie drobného občerstvenia, nebojte sa tiež vložiť do nej dekoračné kamienky, čajové sviečky a vytvor..
14,50€ 19,86€
Jarný tulipán - tmavo žltý 1 ks Jarný tulipán - tmavo žltý 1 ks
TOP
Značka: ostatné
Kytica tulipánov dokáže rozžiartiť každú miestnosť. Umiestnite ich do vázy alebo džbánu a vykúzlite vo svojom domove sviežu, romantickú atmosféru. Tulipán je umelý, ale nerozoznáte ho od živého! Nádherne spracované detaily a sfarbenie. Stonka tulipánu je zelená a vďaka svojej pružnosti ju môžet..
1,19€
Značka: ostatné
Roztomilý plechový kvetináč s uškom a dreveným madlom pripomínajúci vedierko. Romantické motívy motýľov nadchnú milovníkov štýlu Provence. Kvetník možno použiť ako obal na kvetinu, naaranžovať do neho môžete i suché či rezané kvety. Poslúži tiež na uloženie najrôznejších drobností v domácnosti. Roz..
9,19€
Zlatý dážď - 60 cm Zlatý dážď - 60 cm
TOP
Značka: ostatné
Rozsvieťte vázu, či džbánik spoločne so zlatým dažďom. Je síce umelý, ale na prvý pohľad ho nerozoznáte od živé rastliny. Vetvička je nádherná a do posledného detailu spracovaná. Nechýbajú sýto žltej kvietky a zelené lístočky. Vetvička je z drôtika v hnedej farbe, dá sa dobre tvarovať, ohý..
1,19€
Ultrazvukový odpudzovač zvierat Ultrazvukový odpudzovač zvierat
-12 %
Značka: ostatné
Máte už dosť nezvaných hostí vo vašom trávniku a rozrytých kôpok? Pomôže vám tento ultrazvukový odpudzovač. Je vybavený infračerveným snímačom, ktorý detekuje zviera v rozsahu 5 - 8 metrov, vydáva zvukové vlny, ktoré spôsobujú, že sa zvieratá cítia nepohodlne a sú nútené opustiť územie. Po..
15,90€ 18,00€
Značka: ostatné
Nádherný romantický kvetináč vo vintage štýle je to pravé pre jarnú a letnú sezónu. Každá kvetina v ňom bude vyzerať nádherne. Prípadne Vami pripravené sezónne aranžmány! Kvetináč je vyrobený zo zinkového plechu, uši a okraj majú zlatistý nádych. Vnútorný priestor je strieborný, vonkajšiu plochu zd..
14,90€
Značka: Boltze
Romantický kvetináč s krásnym kvetinovým motívom na bielom podklade s jemnou patinou. Kvetináč možno použiť ako obal na kvetinu, naaranžovať do neho môžete i suché či rezané kvety. Poslúži tiež na uloženie najrôznejších drobností v domácnosti.Rozmery: výška 12 cm x priemer 13 cm.Uvedená cena pl..
7,70€
Značka: ostatné
Čo robí útulný domov domovom? Predsa teplé svetlo z mihotajícího sa plamienka sviečky. Malá, kovová lucernička Spring - jar dokáže ozdobiť každý kúsok domácnosti a vdýchnuť mu pohodovú atmosféru. Lucerna je vhodná na čajovú sviečku, ktorá perfektne zapadne do kovového kalíška na jej dne. To jednoduc..
5,90€
Kovový kvetináč "Limone" Kovový kvetináč "Limone"
-53 %
Značka: ostatné
Roztomilý plechový kvetináč s uškom a dreveným madlom pripomínajúci vedierko. Motívy šťavnatých citrónov mu prepožičiavajú svieži dojem a prenesú na vás stredomorskú atmosféru. Kvetník možno použiť ako obal na kvetinu, naaranžovať do neho môžete i suché či rezané kvety. Poslúži tiež na uloženie najr..
4,69€ 9,90€
Jarný tulipán - oranžovožltý 1 ks Jarný tulipán - oranžovožltý 1 ks
TOP
Značka: ostatné
Kytica tulipánov dokáže rozžiariť každú miestnosť. Umiestnite ich do vázy alebo džbánu a vykúzlite vo svojom domove sviežu, romantickú atmosféru. Tulipán je umelý, ale nerozoznáte ho od živého! Nádherne spracované detaily a sfarbenie. Stonka tulipánu je zelená a vďaka svojej pružnosti ju môžete..
1,19€
Zobrazé 1 do 12 z 47 (4 strán)