Hlavné menu
Produkty v košíku

Stojany a podnosy

Značka: Ruhhy
Odkvapkávač je vyrobený z kvalitného pochrómovaného kovu, vďaka čomu je odolná voči poškodeniu a nadmernej vlhkosti. Má loftový dizajn, vďaka ktorému sa hodí do každého interiéru. LOFT vzhľad - moderný, elegantný vzhľad urobí z odkvapkávača ozdobu vašej kuchyne! Súprava obsahuje odnímateľný odkva..
12,69 €
Cena bez DPH:10,58 €
Otočný organizér s dvoma policami Otočný organizér s dvoma policami
-13 %
Značka: ostatné
Zorganizujte si svoje veci do prehľadného organizéra. Ideálny pomocník nielen do kuchyne, uplatní sa aj ako držiak kozmetických potrieb či drobného náradia. Organizér má dve poschodia, ktoré majú protišmykový povrch. Ten zaistí, že vám predmety nebudú kĺzať počas otáčania. Vďaka otočnému systému bud..
14,59 € 16,80 €
Cena bez DPH:12,16 €
Značka: Ruhhy
Krásny drevený podnos na víno a poháre z dreva je ideálny na výlety, romantické pikniky, či iné posedenia s priateľmi. Vlastnosti: Univerzálny moderný dizajn Vyrobené z vysoko kvalitného dreva, netoxické, hladké Ideálne na letné výlety na piknik alebo romantické rande Stabilizácia pre..
23,39 €
Cena bez DPH:19,49 €
Značka: ostatné
Ako pohodlne obslúžiť návštevu a nebehať do kuchyne sem a tam? Stavte na nádherný ratanový podnos, na ktorý sa vám zmestia šálky s kávou aj drobné občerstvenie. Podnos má pevnú konštrukciu zakončenú dvoma veľkými ušami pre ľahkú manipuláciu. Keď nebudete podnos potrebovať, položte ho ako dekoráci..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €