Hlavné menu
Produkty v košíku

Stojany a podnosy

Značka: ostatné
Zorganizujte si svoje veci do prehľadného organizéra. Ideálny pomocník nielen do kuchyne, uplatní sa aj ako držiak kozmetických potrieb či drobného náradia. Organizér má dve poschodia, ktoré majú protišmykový povrch. Ten zaistí, že vám predmety nebudú kĺzať počas otáčania. Vďaka otočnému systému bud..
16,80 €
Cena bez DPH:14,00 €
Sklenený podnos s poklopom 25 cm Sklenený podnos s poklopom 25 cm
-20 %
Značka: ostatné
Vysoký sklenený podnos na nohe s praktickým poklopom využijete ako dekoráciu aj pomocníka pri servírovaní občerstvenia. Môžete pod neho schovať domáci koláč, drobné pečivo alebo naaranžovať sladkosti pre deti. Nič nebráni tomu využiť ho aj na ovocie alebo ako podložku pre ďalšie dekorovanie. Ohromt..
50,50 € 63,13 €
Cena bez DPH:42,08 €
Drevený podnos 45 cm s bodkami - najväčší
-27 %
Značka: Boltze
Nad dreveným podnosom v pastelovo ružových tónoch sa budete rozplývať! Je totiž tak roztomilý, že budete mať okamžite chuť naservírovať na ňom sladučké dobroty. Podnos je vyrobený z drevenej preglejky (MDF) a na kratších stranách má otvory slúžiace ako rukoväte. Korpus podnosu je tmavo ružový, vnúto..
12,69 € 17,38 €
Cena bez DPH:10,58 €
Značka: Chic Antique
Veľký elegantný podnos na tortu, vyrobený z kvalitného porcelánu, s jemným zdobením. Podnos vynikne v romanticky ladenej kuchyni. Využite ho na servírovanie cukroviniek, tort alebo chlebíčkov. Doplňte obľúbenú kolekciu Provence týmto podnosom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Tento porcel..
33,90 €
Cena bez DPH:28,25 €
Značka: Boltze
Nádherne spracovaný drevený podnos v modernom štýle. Hodí sa nielen na servírovanie občerstvenia, môžete ho použiť aj ako podložku pre dekorovanie. Položte ho na stôl a dozdobte vázou s kvetmi, sadou s dochucovadlami alebo zásobníkom na obrúsky. Ľahko ho prenesiete kamkoľvek bude potrebné. Podnos j..
15,00 €
Cena bez DPH:12,50 €