Hlavné menu
Produkty v košíku

Stojany a podnosy

Značka: ostatné
Zorganizujte si svoje veci do prehľadného organizéra. Ideálny pomocník nielen do kuchyne, uplatní sa aj ako držiak kozmetických potrieb či drobného náradia. Organizér má dve poschodia, ktoré majú protišmykový povrch. Ten zaistí, že vám predmety nebudú kĺzať počas otáčania. Vďaka otočnému systému bud..
16,80 €
Cena bez DPH:14,00 €
Značka: Boltze
Nádherne spracovaný drevený podnos v modernom štýle. Hodí sa nielen na servírovanie občerstvenia, môžete ho použiť aj ako podložku pre dekorovanie. Položte ho na stôl a dozdobte vázou s kvetmi, sadou s dochucovadlami alebo zásobníkom na obrúsky. Ľahko ho prenesiete kamkoľvek bude potrebné. Podnos j..
15,00 €
Cena bez DPH:12,50 €
Drevený skladací podnos Scandinavia, biely Drevený skladací podnos Scandinavia, biely
-10 %
Biely drevený podnos Scandinavia je zástupcom škandinávskeho štýlu bývania.Je vhodný na servírovanie raňajok, či jedla.Rozmer: 60 cm x 30 cm x 35 cm (ŠxVxH)Farba: bielaMateriál: MDF, lakovaný, dubový rámMá skladaciu funkciu, preto sa dá použiť samostatne ako podnos...
28,80 € 32,00 €
Cena bez DPH:24,00 €
Drevený podnos 45 cm s bodkami - najväčší
-27 %
Značka: Boltze
Nad dreveným podnosom v pastelovo ružových tónoch sa budete rozplývať! Je totiž tak roztomilý, že budete mať okamžite chuť naservírovať na ňom sladučké dobroty. Podnos je vyrobený z drevenej preglejky (MDF) a na kratších stranách má otvory slúžiace ako rukoväte. Korpus podnosu je tmavo ružový, vnúto..
12,69 € 17,38 €
Cena bez DPH:10,58 €
Sklenený podnos s poklopom 25 cm Sklenený podnos s poklopom 25 cm
-20 %
Značka: ostatné
Vysoký sklenený podnos na nohe s praktickým poklopom využijete ako dekoráciu aj pomocníka pri servírovaní občerstvenia. Môžete pod neho schovať domáci koláč, drobné pečivo alebo naaranžovať sladkosti pre deti. Nič nebráni tomu využiť ho aj na ovocie alebo ako podložku pre ďalšie dekorovanie. Ohromt..
50,50 € 63,13 €
Cena bez DPH:42,08 €
Značka: ostatné
Luxusný plechový podnos s poklopom, v ktorom prenesiete a uschováte všetky napečené dobroty. Súprava je vyrobená z plechu a povrch zdobí motív jarných vtáčikov. Podnos s poklopom spojíte a zaistíte kovovou sponou.Prekrásne a poctivé spracovanie. Priemer celého podnosu je 31 cm, plocha na vložen..
34,90 €
Cena bez DPH:29,08 €
Značka: Chic Antique
Veľký elegantný podnos na tortu, vyrobený z kvalitného porcelánu, s jemným zdobením. Podnos vynikne v romanticky ladenej kuchyni. Využite ho na servírovanie cukroviniek, tort alebo chlebíčkov. Doplňte obľúbenú kolekciu Provence týmto podnosom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Tento porcel..
33,90 €
Cena bez DPH:28,25 €
Sklenený podnos na nohe s poklopom 13 cm Sklenený podnos na nohe s poklopom 13 cm
-37 %
Značka: ostatné
Roztomilý sklenený podnos na nohe s poklopom schová všetky dobroty. Veľkosťou je tak akurát na malú tortu, sviatočné pečivo alebo aromatické syry. Podnos sám o sebe vyzerá skvele ako dekorácia v kuchyni či jedálni. Výška samotného poklopu je 13 cm. Podnos má 3 cm zvýšený okraj. Prekvapte návštevu ..
16,49 € 25,99 €
Cena bez DPH:13,74 €